Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Номінація: «Зупини корупцію»

Спеціальна номінація за підтримки – «Світового банку»

- Номінація «Зупини корупцію» має на меті розширити інформованість громадськості і надати об’єктивну і неупереджену інформацію про корупцію та методи боротьби з цим явищем, а головне - показати реальні приклади того, як громадяни можуть успішно протидіяти корупції.

- Роботи в цю номінацію можна подавати як окремо, так і дублюючи з однієї із основних номінацій конкурсу. 

- У номінації нагороджуватимуться матеріали, що показують конкретні приклади ситуацій, коли прості громадяни змогли зупинити корупцію.

- Список ключових критеріїв, які будуть братися до уваги при визначенні переможців в цій номінації: позитивний досвід у вирішенні проблеми,  конкретні приклади ситуацій, коли прості громадяни змогли зупинити корупцію,  соціальна значущість, факти, а не лише власні судження автора статті.

- Професіоналізм робіт оцінюватиме основне журі конкурсу. Також в цій номінації працюватимуть 1-2 додаткових члена журі – представники «Світового банку», які оцінюватимуть якість висвітлення антикорупційної тематики.

 

 
  • оцінка від 1 до 10 за десятибальною шкалою (1- мінімальна оцінка, 10 - максимальна; ви можете використовувати тільки цілі бали);
  • ви можете висловити особливу думку стосовно кожної з робіт у спеціальній формі. розташованій під роботою


Усі роботи, подані в цю номінацію, можуть бути також номіновані на присудження спеціальних призів та інших нагород, оголошених Організаторами конкурсу "Честь Професії"

В обраній номінації ще немає робіт.

 
[повернутися до переліку номінацій]
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу