Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
           
 
 

Реєстрація учасників

Процедура подачі заявок 
 

1. На Конкурс можуть бути подані роботи українських журналістів, опубліковані в місцевих, регіональних, загальнонаціональних і іноземних ЗМІ з з 1 січня по 31 грудня 2015 року. Участь у конкурсі - безкоштовна! Прийом робіт триває до 30 січня 2016 року.
 

2. Організація (автор) представляє заявку на конкурс по встановленій Оргкомітетом формі і екземпляр роботи на відповідних носіях.
 

Телероботи та радіороботи – на DVD/CD-диску або завантаженні на файлообмінники типу ex.ua чи на ftp каналу. До теле- і радіоматеріалів повинна додаватися ефірна довідка про вихід матеріалу в ефірі. Довідку можна надіслати також через факс чи зісканувати і подати разом із заявкою.

Друковані роботи подаються оригіналом або ксерокопією (сканом) матеріалу з обов'язковою вказівкою на дати їх публікації, а також в форматі doc для розміщення та сайті Конкурсу.
 

У разі представлення роботи на іноземній мові додається переклад.

3. На кожну роботу, подану на конкурс, оформляється окрема заявка.
 
Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку в режимі он-лайн та надати посилання на онлайн публікації або на скани ваших друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться - ви можете направити  традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org чи факсом (044) 425-58-21. Контактна особа – Ольга Сергієнко.
 

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку в режимі онлайн. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380959346241 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Ольга Пришко.

Прийом робіт проводиться з 18 листопада 2015 р. до 30 січня 2016 року (включно).

 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Громадське радіо Медіабізнес Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
SIDA USAID Internews Amway UNDP
 
Спонсори конкурсу
Камелія Coca-cola