Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
           
 
 
Рада експертів

Рада експертів – орган управління, який складається із формальних та неформальних лідерів медіа-середовища та обирає Журі конкурсу.
 
Рада експертів була сформована у 2010 році та діє безтерміново.  У перший раз рада формувалася «за принципом сніжного кому». Кожен із членів Наглядової Ради конкурсу та Оргкомітету  висунув по 3 кандидатури у склад Ради експертів. Кожен із кандидатів, відповідно, пропонує  по 3 кандидати. Так відбувається до тих пір, допоки частка нових кандидатів у списку не стане меншою 10% від загальної кількості кандидатур. Сформований склад Ради експертів є відкритим: він може доповнюватися новими членами та  скорочуватися у зв’язку із виходом членів.

Поповнення списку Ради експертів новими членами відбувається за рекомендацією дійсних членів Ради експертів та Наглядової ради. Достатньо однієї рекомендації.

Член Ради експертів  має право вийти із складу ради, написавши заяву про це в Оргкомітет.

Кількість членів Ради експертів не обмежена.

Рада експертів обирає Журі конкурсу із складу власних членів шляхом рейтингового голосування. 

Кузьменко Євген

 журналіст, Цензор.НЕТ

Андрій Блінов

 Керівник економічних програм "Радио Вести" 

Сергій Андрюнін

 Т.к. "Приват-ТВ", г. Харьков, гл. режиссер

Лариса Артеменко

 Сайт колишньої газети "Кременчуцький Телергафъ", журналіст

Надія Бабинська (Вірна)

експертка із моніторингу журналістських розслідувань

Галина Бабій

 Заступник директора радіо «Промінь», продюсер спеціальних теле- та радіопроектів Українського радіо

Денис Безлюдько

 Ведучий "Першої шпальти", а також блогер і діловий журналіст

Ганна Безулик

 НТКУ, телеведуча

Юрій Білецький

 Головний редактор журналу «Личности»

Олексій Бобровников

 спецкор "ТСН тиждень"

Наталія Бойко

 Заступник ген.директора «Едіпресс Україна»

Дмитро Бондар

 Рівненське агентство журналістських розслідувань, Слідство.інфо

Олександр Бондаренко

 Журналіст, спеціаліст по комунікаціям, PlusOne

Надія Бурдєй

 журналіст, Телеканал новин "24"

Михайло Вейсберг

 Перший президент Української асоціації видавців періодичної преси

Олександр Мостіпака

 Редактор, газета "Молодий буковинець"

Інна Москвіна

 Ведуча підсумкової інформаційно-аналітичної програми тижня «Перші про головне. Деталі»

Данило Мокрик

  ведучий програми «Тема дня» на «UA:Перший», журналіст програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом".

Ольга Мовчан

керівниця відділу виробництва власних проектів телеканалу ZIK

Євген Міхін

 Ведучий на каналі "112 Україна"

Любов Величко

 журналіст TEXTY.org.ua

Ірина Виртосу

 Українська правда

Роман Вінтонів

 журналіст та член правління Національної суспільної телерадіокомпанії

Наталія Влащенко

креативна продюсерка та ведуча телеканалу ZIK

Гайгисиз Гелдієв

 екс-генпродюсер ZIK

Катерина Глазкова

 Виконавчий директор Спілки українських підприємців, колишній головний редактор «Форбс Україна»

Євген Глібовицький

 Член Наглядової ради ПАТ "НСТУ", член наглядової ради ГО «Громадське телебачення»

Сергій Грабовський

 Публіцист, політолог, історик, член Координаційної Ради Асоціації українських письменників

Дмитро Губенко

Українська редакція Deutsche Welle

Денис Данько

 Студія 1+1 

Людмила Добровольська

 Керівник випусків новин інформаційної програми «Сьогодні» на каналі «Україна»

Світлана Дорош

 BBC Україна

Дмитро Драбик

шеф-редактор документального серіалу "Історія одного злочину", ТРК "Україна", засновник першого українського відеостоку  https://falcon.video/ua/

Олександр Загородній

 Кореспондент ТСН 

Ірина Заславець

 журналістка програми «Вікна-новини» на СТБ

Катерина Іванова

 Журналістка, тренер по журналістиці Інститута розвитку регіональної преси

Лариса Івшина

 Головний редактор, газета "День"

Роман Кабачій

 журналіст та екс-експерт ІМІ

Зоя Казанжи

 Медіа-експерт, журналіст, медіа тренер

Оксана Кириченко

 Завідувачка відділу, авторка програм  «Голос Києва»

Наталія Кожемякина

 Головний продюсер парламентського Телеканалу «Рада», автор та ведуча програми «Європейська держава», член Національної спілки журналістів України

Олена Козаченко

 журналістка Громадське телебачення

Микола Козирєв

 Голова громадського Комітету захисту конституційних прав та свобод громадян

Ангеліна Карякіна

 Шеф-редактор "Громадського"

Тетяна Костенко

 Головний редактор видання "Вечірній Харків"

Геннадій Кофман

 Програмний директор Docudays UA 

Тарас Кузьмов

 Медіа-експерт Українського кризового медіа-центру

Сергій Кулясов

 Головний редактор та власник «Кременчугского Телеграфа»

Роман Кульчинський

 Головний редактор Texty.org.ua

Олена Кучерова

 Газета "Вечерний Харьков", заступник головного редактора

Катерина Лаба

 Директорка Інституту розвитку регіональної преси

Влад Лавров

 Журналіст Kyiv Post

 

Мілан Лєліч

 Журналіст журналу Фокус

Юрій Луканов

журналіст-фрілансер, колишній голова Незалежної медіа-профспілки, медіа-експерт Центру інформації про права людини, автор численних колонок і репортажів з питань внутрішньої і зовнішньої політики, автор книжок, сценаріїв документальних фільмів.

Кирило Лукеренко

 Головний редактор Громадського радіо

Юрій Макаров

 Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України

Лариса Мала

 Запорізька обласна телерадіокомпанія, редактор.

Сергій Мамаєв

 TV-5 (Запоріжжя)

Костянтин Мельников

 телекомпанія «Львів-ТБ»

Володимир Миславський

 Кінознавець, керівник та ведучий програми "Сінеманія" 

Іванна Найда

 Генеральний продюсер каналу «ПлюсПлюс»

Олег Онисько

 Головний редактор ZAXID.NET 

Олена Оніщенко

 Заступник редактора Будівельний журнал

Галина Панченко

 Газета "Дело", гол. ред.

Світлана Панюшкіна

 Екс-редакторка сайту «Сегодня.ua»

Осман Пашаєв

 Виконавчий продюсер Кримської філії суспільного мовлення «UA:Крим»

Тарас Петрів

 Президент Фундації «Суспільність - Centre UA»

Ольга Пирожко

 Новий канал, кореспондент

Богдан Піленко

 спеціальний кореспондент Служби новин

Олена Притула

 Співзасновниця, власниця і колишній головний редактор інтернет-видання "Українська правда"

Ольга Рєка

 Журналіст, сайт Realist - Міжнародний напрям. В минулому «1+1», «Профиль», проекты для ВВС

Євген Рибка

 ІАЦ "ЛігаБізнесІнформ", контент-редактор, експерт з методології проведення журналістських розслідувань

Анастасія Рінгіс

 Політична журналістка (раніше – «Українська правда»)

Володимир Рубан

 Головний редактор "Газети по-українськи"

Анжела Руденко

 Телеканал Тві, випусковий редактор

Ірина Садова

 "Галицькі контракти", керівник проекту "Контакти за місяць"

Євген Сальников

 Ведучий програми "Легенди карного розшуку", НТН

Катерина Сергацкова

Колишня співробітниця «Громадського»

Наталя Седлецька

 Журналіст-розслідувач. Автор, редактор та ведуча програми телевізійних розслідувань «Схеми. Корупція в деталях»

Михайлина Скорик

 Медіа-тренер, в минулому - головний редактор сайту podrobnosti.ua - http://podrobnosti.ua, порталу http://tochka.net, випусковий редактор на телеканалах "1 + 1", "Business», ТРК « Україна"

Ірина Славінська

 Авторка і ведуча проектів «Антена» та «Зустрічі», редакторка та одна з ведучих щоденних прямоефірних ток-шоу «Громадська хвиля» та «Ранкова хвиля». Членкиня Правління та Редакційної ради «Громадського радіо»

Тетяна Смолдирєва

доцент кафедри журналістики Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича, член правління та секретаріату Чернівецької обласної організації НСЖУ, заслужений журналіст України, експерт Інституту демократії ім.Пилипа Орлика

Ірина Соломко

 шеф-редактор департаменту спецпроектів телеканал ICTV

Леонід Сосницький

 Газета "Запорозька Січ", заступник головного редактора

Лідія Стародубцева

 Завідувач кафедри медіа-комунікацій ХНУ ім. В.Н.Каразіна, професор, доктор філософських наук, ведуча телепрограми "Чайна церемонія" на Харківському регіональному телеканалі Р1

Ярослав Сухомлін

 Член ради Директорів, генеральний директор ТОВ "Чернігівська медіа группа"

Володимир Тимофійчук

Журналіст програми «Головна тема» на телеканалі Україна

Михайло Ткач

 журналіст програми антикорупційних журналістських розслідувань «Схеми» 

Сергій Тримбач

 Заступник голови Національної спілки кінематографістів України

Ігор Тупікін

 Журнал "Фокус, заступник головного редактора

Олександр Харченко

 Генеральний директор «Укрінформу» 

Леонід Цодіков

 Глава компании «Multimedia Management Solutions»

Олена Чернова

 Член ради Директорів УАВПП , генеральний директор ТОВ "Караван-Медіа"

Сергій Чернявський

 Член ради директорів Української асоціації видавців періодичної преси

Володимир Шак

 Газета "МІГ", м. Запоріжжя, Нач. відділу інформ.

Наталія Якимович

 Журналістка

Євген Якунов

 Заст.гол.ред., "Киевские ведомости"

Олександр Янковський

 Журналіст Крим.Реалії.

Любов Василик

Доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, медіа-експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика, член НСЖУ та НМПУ, факультет журналістики 

Тетяна Кузнєцова

доктор наук із соціальних комунікацій, професорка, деканеса факультету журналістики, завідувачка кафедри журналістики «Національного університету «Одеська юридична академія»

Ілона Довгань

Ведуча телеканалу "24"

Світлана Остапа

Заступник голови наглядової ради НСТУ; заступник шеф-редактора ГО "Детектор медіа"

Антон Підлуцкий

Головний редактор видання «РБК-Україна»

Ярина Ключковська

Співзасновник Українського кризового медіа-центру.

Сергій Штурхецький

медіа-експерт, доцент кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія».

Галина Петренко

 директор ГО "Детектор Медіа" 

Христина Стебельська

головний редактор UA: Перший

Наталя Виговська

Представниця Інституту масової інформації (ІМІ) в Запорізькій області, автор «Детектора медіа»

Леся Ганжа

 журналістка, редакторка "Доступу до правди"

Катерина М'яснікова

 Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників

Олексій Погорелов

Президент УАМБ

Станіслав Ясинський

Спецкориспондент ТСН

Михайло Шаманов

Ведучий інформаційно-аналітичної програми «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера»

Андрій Цаплієнко

Військовий кореспондент каналу «1+1»

Олександр Пасховер

Оглядач тижневика "Новое время"

Володимир Павлюк

 Головний редактор, телеканал СТБ

Алла Мазур

ведуча програми «ТСН тиждень», телеканал «1+1»

Олександр Лук'яненко

Головний редактор телеканалу НТН 

Наталія Логвиненко

асистент кафедри ЗНУ, завідувач навчальної лабораторії інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа

Тетяна Лебедєва

Голова наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії, почесна голова Незалежної асоціації телерадіомовників 

Ніна Кур'ята

Головна редакторка «BBC Україна»

Олександр Власенко

Незалежний експерт, переважно у галузі освіти і розробки професійних стандартів. 

Тарас Білка

Журналіст «Громадське. Запоріжжя» 

Денис Бігус

Журналіст-розслідувач, автор і ведучий програми «Наші гроші» та засновник проекту «Декларації»

Анастасія Береза

Журналіст, видання «Новое время», «Цензор.НЕТ», «Українська правда»

Наталка Соколенко

Заступник головного редактора «Громадського радіо». 

Інна Гадзинська

Редактор, медіатренер, менеджер з комунікацій Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП)

Андрій Куликов

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", голова правління ГО «Громадське радіо». Професійний радіо- та телеведучий, перекладач

Олександр Мартиненко

Генеральний директор інформагентства "Інтерфакс-Україна"

Роман Скрипін

Журналіст, телеведучий, СЕО в Skrypin.ua, співзасновник Ukrainian media network

Роман Вибрановський

Український кризовий медіа-центр

Альбін Вехетек

Режисер, телеканал "Інтер"

Вадим Балицький

Директор з розвитку і керівник проектів компанії «Корпоративні медіа. Вейсберг і партнери»

Олена Якимчук

Спеціальний член журі у номінацію "Підприємництво нового покоління"

Василь Яцура

Головний редактор журналу “Телерадіокур'єр” 

Олександр Швець

Головний редактор газети "Факты и комментарии"

Євген Федченко

Директор Могилянської школи журналістики

Валентин Трохимчук

Автор та ведучий аналітичної програми на «5 каналі” «Велика політика».

Сергій Томіленко

в.о. голови Національної Спілки журналістів України.

Олег Тимченко

ТОВ "Телерадіокомпанія "Регіон", програмний директор

Ольга Сніцарчук

Ведуча програми «Тема дня» на «UA:Перший»

Олена Скобало

Телеканал ICTV, кореспондент

Віталій Сич

Головний редактор "Новое время"

Валентина Самар

Головний редактор Центру журналістських розслідувань 

Сергій Рахманін

Перший заступник головного редактора «Дзеркала тижня», журналіст

Віталій Портніков

Письменник, публіцист і телеведучий

Євген Положій

Головний редактор газети "Панорама"

Оксана Панасівська

Керівник проекту Ukrainian Media E-School та проекту для переселенців "Полілог"

Володимир Мжельський

Директор "5 каналу"

Володимир Мазур

Директор видання "Світ туризму"

Ігор Ляшенко

Генеральний директор ТОВ "Українська Інвестиційна газета", президент дослідницького центр МедіаТоп100,

Ольга Кошеленко

Кореспондент ТСН

Олексій Коваль

Продюсер Astrum-TV

Вахтанг Кіпіані

Головний редактор інтернет-видання «Історична правда».

Еліна Іоффе

ТОВ "РК "Ностальжі", м. Запоріжжя, старший редактор

 

Ганна Гомонай

Телеведуча, журналістка

Олег Богуславський

Класичний приватний університет (м. Запоріжжя). Директор Інституту журналістики і масової комунікації КПУ

Олексій Шевченко

5 канал, редактор дня інформаційної програми

Руслан Ярмолюк

Ведучий та кореспондент програми «Спецкор» («2+2»), журналіст «ТСН» 

Дмитро Шевченко

Radio Holos.fm, головний редактор новин

Олекса Шалайський

Головний редактор сайту "Наші гроші" 

Єгор Чечеринда

Журналист ICTV и TVi

Олег Хоменок

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", медіа-тренер, старший радник з питань медіа Internews Network, член Ради директорів GIJN – Глобальної мережі журналістів-розслідувачів

Володимир Торбіч

Рівненське агенство журналістських розслідувань, головний редактор

Руслан Ткаченко

НСТУ, продюсер проекту «Національні дебати» на «UA: Першому» та українського веб-серіалу «5 баксів.net»

Сергій Тихий

 Редактор оперативної аналітики «Укрінформ»

Євгеній Таратухін

 Головний редактор «Телегазети»

Максим Сухенко

Спец.кор. "Телевізійної служби новин" Студії "1+1"

Ольга Сіра

Газета "Чорноморські новини", заступник головного редактора

Олег Проскурін

ТОВ "Харківські новини", випусковий режисер 

Роберт Опаленик

Шеф-редактор "ТСН-Тиждень", Телеканал 1+1

Роман Недзельський

Шеф-редактор Департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм телеканалу ZIK

Олексій Мустафін

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", журналіст і медіаменеджер, екс-продюсер новин «Медіа Групи Україна»

Володимир Мостовий

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", шеф-редактор видання «Дзеркало тижня»

Павло Мірошниченко

Запоріжський національний университет, викладач

Наталія Лигачова

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", голова ГО «Детектор медіа», шеф-редактор порталу «Детектор медіа», Україна

Михайло Кукін

Редактор та ведучий програми «Київ-Донбас» Громадське радіо

Олександр Крамаренко

Головний редактор журналу «Деньги/Гроші»

Віталій Ковач

Колишній шеф-редактор новин каналу «24»

Ольга Кашпор

Журналіст ТСН

Валерій Іванов

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", Президент Академії української преси, професор

Діана Дуцик

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", колишня виконавча директорка громадської організації "Детектор медіа"

Отар Довженко

Викладач Українського Католицького Університету (Магістерська програма з журналістики), медіа-оглядач, журналіст.

Руслан Дейниченко

Викладач школи журналістики Києво-Могилянської академії 

Наталія Гуменюк

Журналістка, голова ГО "Громадське телебачення" 

Наталія Гончарова

Журналист, ТСН, 1+1.

Віталій Голубєв

 Шеф-редактор Видавничого дому «ОГО» (Рівне) 

Ольга Вакало

оглядач редакції громадсько-політичного і художнього мовлення Запорізької філії НСТУ

Анна Андрієвська

головний редактор

Зураб Аласанія

Член Наглядової ради конкурсу "Честь професії", голова правління ПАТ "НСТУ"
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу