Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

ТМ «Золота Балка» – партнер святкової церемонії конкурсу «Честь Професії»

18.04.2012

Вишуканим партнером церемонії нагородження переможців ІІІ конкурсу професійної журналістики «Честь професії» став виробник кримських шампанських та ігристих вин ТМ «Золота Балка».

Уже вдруге керівництво ТМ «Золота Балка» підтримує конкурс журналістів, допомагаючи молодим талантам проявити свої професійні якості та підняти рівень української журналістики  до міжнародного. Зі слів Ганни Головізніної-Сирінської, керівника відділу маркетингу ТД «Агрофірма «Золота Балка», журналісти формують громадську думку, вони впливають на неї, знаходять пояснення фактам, втілюють думки у точні та зрозумілі слова, а це – важливий аспект у їхній відповідальній та складній професії.
 

Церемонія нагородження переможців «Честь Професії» та проведення Конференції з питань професійної журналістики відбудеться 26 квітня 2012 року.

***

ТМ «Золота Балка» - єдина компанія в Україні, яка виготовляє шампанські та ігристі вина виключно з власного винограду, що дає змогу контролювати якість продукту від лози до бокалу, як прийнято у найкращих виноробних домах. Високу якість шампанських вин ТМ «Золота Балка»  відзначили численні дегустаційні нагороди, серед яких золота медаль на Міжнародному конкурсі ігристих вин ім. Л.Голіцина, під патронатом Міжнародної організації вина і винограду (Франції).

 ***

Конкурс професійної журналістської майстерності «Честь Професії» -  заснований у 2009 році двома галузевими об’єднаннями – Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежною Асоціацією телерадіоМовників (НАМ). Мета конкурсу – виявити та заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості. Деталі на сайті:  www.konkurssmi.org 


     
0
 
 
17654
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу