Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Поліси медичного страхування від «Оранти» - призи найкращим бізнес-журналістам конкурсу «Честь професії»

14.03.2012

Поліси добровільного медичного страхування від страхової компанії «Оранта» - призи для найкращих журналістів конкурсу «Честь Професії 2012». Шанс отримати такі цінні призи мають автори матеріалів на бізнес-тематику та тему страхування.  Переможців обиратиме спеціальна комісія у складі страхової компанії «Оранта».

Про цінність співпраці компанії із конкурсом «Честь професії» розповідає керівник прес-служби НАСК «Оранта» Олександра Афанасьєва: «НАСК «Оранта», як публічна компанія, дуже велике значення надає роботі з громадськістю, яка не була б можливою без найголовнішого її чинника – засобів масової інформації. Від професіоналізму, відповідальності та етичності журналістів залежить дуже багато, адже саме вони формують суспільну думку. Саме тому ми вирішили підтримати конкурс «Честь професії» та подарувати переможцям, які виявили свій професіоналізм, один з найкращих наших продуктів особистого страхування – поліси добровільного медичного страхування за програмою «Люкс». Ми щиро бажаємо переможцям міцного здоров’я, та зобов’язуємось потурбуватись про їхній добробут».

Нагадаємо, прийом робіт на конкурс професійної журналістики «Честь професії»  триває до 1 квітня 2012 року. Церемонія нагородження переможців, а також конференція на тему «Сучасні тенденції в журналістиці», відбудуться 26 квітня 2012 року у Києві.

Оргкомітет конкурсу:
УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):
Оксана Мусієнко
клієнт-сервіс УАВПП
044-425-57-87
organizator@uapp.org 
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):
Христина Дрогомирецька
Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (044) 254 55 56
pr.nam.org@gmail.com
www.nam.org.ua
 


     
0
 
 
17064
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу