Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Софія Богуцька: «Це перша серйозна журналістська відзнака у моєму творчому житті»

11.05.2011

Софія Богуцька – переможець конкурсу «Честь Професії 2011» у номінації «Надія журналістики» із телероботою «В Україні святкують День скловиробника» (11 канал, ТРК «Стерх», м. Дніпропетровськ) переконана, перемоги у подібних конкурсах допомагають створювати більш професійний журналістський продукт. Про враження від перемоги та від конкурсу в цілому далі у розмові.– Які перші емоції відчули після перемоги?
Коли почула, що стала переможцем у номінації - розгубилася. Все відбулося так швидко!

 
– Наскільки перемога у конкурсі для вас є важливою?
Перемога у конкурсі «Честь Професії – 2011» однозначно є для мене важливою, бо це перша серйозна журналістська відзнака у моєму творчому житті. І ще - приємно, що роботи оцінювали відомі люди, які уже досягли певного рівня у професії. 
 
 
– Як перемога у «Честі Професії» може вплинути на вашу подальшу діяльність у журналістиці?
Поки що перемога у «Честі професії» не змінила мою журналістську діяльність. Однак я зрозуміла, що можу і мушу працювати краще, аби створювати більш професійний продукт.
 
 
– Розкажіть, будь ласка, про роботу, завдяки якій ви перемогли. Наскільки складно було її писати, що наштовхнуло на висвітлення теми, яку ви зачепили у своєму матеріалі?
У своєму телевізійному сюжеті я розповіла про скловиробництво та описала один зі способів застосування використаних пляшок – з них можна робити цікаві мистецькі речі. Головне послання мого матеріалу – не смітіть довкола себе! Краще здавайте склотару на переробку, або ж використовуйте її як матеріал для творчості. 

 
– Розкажіть, будь ласка, про телеканал, у якому працюєте. В чому його унікальність, наскільки він популярний серед глядачів вашого міста?
11-й канал (Телекомпанія «Стерх») працює у Дніпропетровську з 1994-го року. Програми розраховані на аудиторію будь-якого віку. 11-й канал веде мовлення на всю Дніпропетровську область та частину сусідніх. Втім, в онлайн режимі (http://11tv.dp.ua/static/broadcast.html) його можна переглядати у будь-якому куточку світу, де є доступ до Інтернету. У нас добре налагоджий контакт з глядачами: вони можуть писати нам на електронну скриньку або телефонувати в редакцію новин. Наш координатор може підказати глядачам, до якої інстанції звернутися, аби вирішити проблему, адже регіональні ЗМІ завжди ближчі до своїх глядачів, ніж всеукраїнські.

 
– Чи плануєте брати участь у наступному конкурсі «Честь Професії»?
 Гадаю, наступного року серед учасників Ви побачите моє ім"я. Хіба що в іншій номінації.
 

     
14
 
 
31548
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу