Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Ольга Волинська: «Дуже важко викликати на щиру розмову важких підлітків, які абсолютно втратили віру в людей»

08.01.2012

Ольга Волинська – переможець конкурсу «Честь професії» у номінації «Краще подання складної теми» із телепрограмою «Акцент: Заручники вулиць» ( 34 канал, Дніпропетровськ). Не дивно, що тема безпритульних дітей викликала найбільший резонанс серед журі конкурсу, адже про неї варто говорити, нагадуючи кожному з нас, що поруч живуть ті, кому неабияк потрібна наша допомога. Про труднощі, які виникали у процесі підготовки матеріалу, та про перемогу у конкурсі розповідає Ольга Волинська.Які перші враження від перемоги у конкурсі?
Це було дуже несподівано. Я не очікувала, і, звичайно, перші емоції – шок, радість і захват. Дуже приємно, що жюрі такого високого професійного рівня помітило і відзначило нашу програму.

 
Чим для Вас є перемога у конкурсі «Честь професії»?

Перемога у конкурсі важлива як етап для наступного творчого і професійного прориву. Звичайно, це не самоціль, адже усе, що ми робимо спрямоване на те, аби люди отримували повноційнну та якісну інформацію, а не заради перемог.
 

Чи вплинула перемога у конкурсі на Вашу професійну діяльність?Перемога в «Честі професії», дуже позитивно вплинула на укріплення нашого іміджу як професійного творчого колективу у Дніпропетровську. Задля того, аби не «закисати» у шаблонах і стандартах регіональної журналістики, необхідно час від часупроходити «тест на якість» на всеукраїнському рівні. Це не перша наша перемога на всеукраїнському конкурсі, і ми надіємось, що не остання.
 

Розкажіть, будь ласка, про програму, з якою Ви перемогли у номінації «Краще подання складної теми».
Програма «АКЦЕНТ: Заручники вулиць» була присвячена болючій темі дитячої бузпритульності в Україні. Ми показали, що сьогодні на вулицях залишилася найважча «артилерія» – підлітки, які не бажають жити у дитячих будинках, які мають цілу купу залежностей: від наркотиків, алкоголю, вони хворіють на туберкульоз, гепатити, Віл-інфекцію. Виходом з цієї ситуації експерти вважають створення спеціальних реабілітаційних центрів для такої категорії дітей. Аналог такого центру існує в Одесі, однак, він може прийняти лише 25 дітей, а всього на вулицях міста їх – більше 400. Це дуже гостра проблема, яка потребує вирішення. Щодо складностей – дуже важко викликати на щиру розмову важких підлітків, які абсолютно втратили віру в людей.
 

Розкажіть, будь ласка, про 34 телеканал, у якому Ви працюєте.
34 телеканал - це регіональне телебачення, яке працює за підтримки міської влади та інвесторів. З 2011 року на каналі втілюється новий формат роботи, який включає створення нових соціально вагомих проектів, оновлений формат щотижневих та аналітичних новин тощо.
 

Чи плануєте Ви брати участь у конкурсі «Честь Професії» наступного року?
Переконана, що наступного року у конкурсі візьмуть участь інші програми нашого каналу.
 


     
0
 
 
13480
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу