Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Компанія KATA долучилася до партнерів конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2011»

03.01.2012
Компанія KATA, розробник та виробник інноваційних рішень для захисту, транспортування та зберігання професійної техніки та амуніції, стала партнером конкурсу «Честь Професії-2011».
 
«Ми активно підтримуємо конкурси, мета яких – виявляти та заохочувати таланти, - коментує Оксана Четирко, менеджер з маркетингу MacHOUSE Video/Audio, офіційного представника  КАТА в Україні.Зусилля компанії спрямовані на те, щоб медіа контент створювався швидко та ефективно, аби професіонали могли повністю присвячувати свій час створенню нового контенту, а не технічним деталям; а глядачі чи читачі мали змогу оперативно отримувати цікаві та якісні сюжети. Ми переконані, що завдяки таким конкурсам та нашій підтримці, журналістика в Україні досягне високого міжнародного рівня».
 
KATA надасть переможцям конкурсу «Честь Професії 2011» інноваційні та високотехнологічні призи, які створять максимально комфортні та зручні умови для роботи журналіста.
 
Церемонію нагородження переможців «Честь Професії 2011» та проведення Конференції з питань професійної журналістики заплановано на 20 квітня 2011 року.
 
Раніше своє бажання підтримати проведення конкурсу «Честь Професії» та Конференції з питань професійної журналістики висловили компанії: ТНК-ВР в Україні, AdobeSystems Україна, The Coca-Cola Company, компанія Ukrainian Business Group,  компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (JTI), Фонд розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та проект «У-Медіа».
 
***
 
Компанія «КАТА» – розробник та виробник інноваційних високоякісних рішень для захисту, транспортування та зберігання різноманітної техніки та амуніції. Продукцію компанії КАТА виготовляють, враховуючи будову людського тіла, адже сумка повинна бути зручною не лише для обладнання, а й для людини.
 
Ідея створення подібних рішень виникли у 1983 році у  солдатів елітного військового підрозділу, які  вдосконалили військовий рюкзак, зробивши його більш універсальним та  енергомічним.  Взявши за основу власний «польовий» досвід, вони розробили  лінійку військової амуніції та створили компанію КАТА. Згодом лави компанії поповнили досвідчені спеціалісти-професіонали, які зробили свій внесок у сферах дослідження,  розробки, маркетингу та менеджменту. Сьогодні КАТА - відомий бренд з світовим іменем. Продукція компанії постачається у понад 100 країн світу.
***
 
Конкурс професійної журналістської майстерності «Честь Професії» -  заснований у 2009 році двома галузевими об’єднаннями – Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежною Асоціацією телерадіомовників (НАМ). Мета конкурсу – виявити та заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості.

     
0
 
 
11668
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу