Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Зменшено організаційний внесок за участь в Конкурсі «Честь Професії 2011»

06.01.2012

Оргкомітет Конкурсу Професійної Журналістики «Честь професії 2011» у відповідь на численні прохання з боку учасників прийняв рішення про зменшення організаційного внеску за одну подану роботу з 50 грн. до 20 грн.
 
Розмір оргвнеску на 2011 рік був встановлений у розмірі 50 грн – оскільки за загальним планом розвитку Конкурсу як проекту передбачається поступове збільшення частки покриття організаційних витрат на визначення переможців саме учасниками конкурсу. На переконання організаторів, факт покриття організаційних витрат конкурсу його учасниками є запорукою незалежності та незаангажованості у процесі визначення переможців. 
 
Саме повна автономність у фінансуванні цього етапу роботи конкурсу – є основним завданням, яке поставили перед собою Організатори.
 
У 2011 році, так само як і у 2010 році, фінансування усіх етапів проведення Конкурсу Професійної Журналістики «Честь професії 2011», Конференції з актуальних питань професійної журналістики, формування Нагородного Фонду та Церемонії нагородження переможців здійснюється за рахунок таких внесків: донорської допомоги, благодійної допомоги, внесків партнерів, коштів, отриманих від сплати оргвнесків учасниками конкурсу та за рахунок власного внеску організаторів – УАВПП та НАМ.
 
Таким чином, підтримка Конкурсу «Честь Професії» партнерськими організаціями є і буде мати надзвичайно важливу роль. Усі без винятку Партнери Конкурсу, підтримуючи цей важливий проект, роблять вагомий внесок у розвиток професійної журналістики в Україні. За що їм висловлюють свою вдячність як Організатори, так і, сподіваємось, уся професійна спільнота.
 
На даний момент підтвердили своє бажання підтримати Конкурс «Честь Професії» такі компанії як Система Компаній Кока-Кола в Україні, міжнародна юридична фірма Noerr, Adobe Systems Україна, компанія ТНК-ВР Комерс. Продовжуються переговори з іще декількома потенційними партнерами.
 
Постійним партнером конкурсу виступає проект «У-Медіа».
 
Нагадаємо, що минулого року партнерами конкурсу «Честь Професії» та Конференції з питань професійної журналістики виступили 5 міжнародних компаній - “Adobe Systems Україна”, “Майкрософт Україна”, Система компаній Кока-Кола в Україні, «Емвей Україна», компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (JTI), українська бізнес-школа МІМ-Київ, Фонд розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Проект «У-Медіа».

     
0
 
 
11916
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу