Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Василь Левенець: Участь в конкурсі «Честь Професії» для мене – це неперевершене відчуття причетності до чогось гарного і щирого, бажання відчути в оцінках журі вагомість і результативність своєї праці

03.01.2012

  
Молода «акула пера» - енергійний та самобутній - Василь Левенець – фіналіст «Честі Професії 2010» у номінації "Надія журналістики" про те які зміни відбулися в його кар’єрі за рік, якою є його мотивація для участі в професійних журналістських конкурсах і чому він бере участь в конкурсі цього року.

– Як вплинуло на вашу кар'єру те, що ваша робота потрапила в список фіналістів конкурсу "Честь Професії" 2010?
 
– Василь Левенець: Після Конкурсу «Честь Професії 2010» круто змінилося моє ставлення і уявлення щодо журналістики. Я зрозумів, що потрібно, незважаючи на перешкоди, працювати якісно і наполегливо, ставити перед собою високі професійні вимоги. А з кар’єрної сторонипоки, що все без змін – працюю кореспондентомв районному тижневику «Народне слово», перебуваючи в епіцентрі подій Збаражчини.
 
- Що змінилося за минулий рік у вас особисто і у вашій роботі у зв'язку з тим, що ви стали фіналістом конкурсу?
 
– Василь Левенець: Конкурс став реальним стимулом писати професійно! Я став приділяти увагу сучасним медіатехнологіям, цікавитися самоосвітою, відвідувати тренінги професіоналів світу ЗМІ, відслідковувати позитивні та негативні явища українського і світового інформаційного простору. У цих прагненнях мене підтримує інтелектуальна верства Збаражчини: бібліотекарі, що щедро діляться книжковими новинками, особливо вишукуючи книги з журналістики, громадські активісти, друзі. І з’явилося чимало планів і творчих проектів, наріжний камінь для яких було закладено після відвідання минулорічного Конкурсу: мною підготовлена дискусійна тема «Свободі слова в Україні закривають рот, або чи можна приручити «вартових псів демократії ?»», для круглого столу Ірпінського семінару творчої молоді – 2011 видавництва «Смолоскип». Радий, що з близько 60 пропозицій, віртуальна рада довгожителів Семінару відібрала 14 і серед них моя!!!
 
Думаю, що вона є надзвичайно актуальною, адже йдеться про спад рівня свободи слова у світі і Україні зокрема, причини конфліктів з владою, перехід думкуючих людей у віртуальний простір, позитивні й негативні трансформації журналіста в умовах розвитку нової цивілізаційної парадигми. І якщо надійде достатня кількість тез і заявок на виступи по цій проблематиці – буде дуже цікава і багатогранна дискусія, несподівані міркування і висновки.
 
Ще одним проектом, над яким ми з колегами розпочали роботу – це створення альтернативного державному приватного видання. Нелегка то справа, але уже напрацьовано тематику першого номера щоквартальника, визначено цільову аудиторію, розроблено дизайн і що найважливіше знайдено джерело фінансування. Ось такі позитивні зміни!
 
– Чи подали ви вже і чи плануєте подавати роботу на конкурс "Честь Професії" - 2011? Поясніть, будь ласка, причини.
 
– Василь Левенець: Так, мною уже надіслані оргкомітету Конкурсу дві роботи в номінації «Надія журналістики» - «Храм став місцем розбрату», там йдеться про жорстокий, провокативний релігійний конфлікт, що вибухнув на Збаражчині. І «Літо в стилі фест», це про польові арт-заходи, дуже пізнавальний і позитивний матеріал.
 
Причини подання робіт у мене прості – це неперевершене відчуття причетності до чогось гарного і щирого, бажання відчути в оцінках журі вагомість і результативність своєї праці та отримати заряд енергії для нових звершень і роботи.
 
– Чому ви берете участь в професійних журналістських конкурсах? Яка ваша головна мотивація?
 
– Василь Левенець:  Участь для мене як журналіста в професійних конкурсах є серйозним кроком – я заявляю гучно і міцно про свою інтелектуальну, творчу, громадську потугу. Це і є для мененайважливішим особистим мотивом Але поки що я беру участь в конкурсі «Честь Професії ». Інших таких потужних і перспективних конкурсів в Україні немає.
 
– Якщо ваша робота цього року переможе в якійсь з номінацій "Честь Професії", що ця перемога означатиме особисто для вас?
 
– Василь Левенець: Зростаю. Що працюю та рухаюся в професії в потрібному напрямку. І звичайно утримувати і примножувати успіх.
 
– Що б ви побажали колегам, що беруть участь в конкурсі?
 
– Василь Левенець:  Перемоги і впевненості!!!
 
Інтерв’ю підготувала Дарія Винникова для konkurssmi.org

     
0
 
 
13351
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу