Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» підтримала проведення Конференції з професійної журналістики «Честь професії»

02.01.2012

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (JTI) підтримала ще один з проектів Української Асоціації Видавців Періодичної Преси  – Конференцію з професійної журналістики, яка пройде в Києві 22 травня 2010 року.JTI є веб-партнером Української Асоціації Видавців Періодичної Преси (УАВПП), і з 2009 року підтримує ініціативи УАВПП, спрямовані на надання українським редакторам та видавцям сучасних знань, використовуючи для цього можливості та зручності Інтернет. Саме за підтримки JTI УАВПП розвиває спеціалізований веб-ресурс для редакторів –
 

Редакторський портал. Крім того, компанія забезпечує для УАВПП можливість перекладу корисних закордонних матеріалів на українську мову та допомагає представникам українських ЗМІ приймати участь у світових конгресах видавців.
 

«Без професійної журналістики неможливе демократичне суспільство, в якому кожна людина здатна аналізувати події навколо та не боятись сперечатися. В часи змін, які переживає ринок медіа, ми хочемо допомогти українським ЗМІ знайти для себе нові переваги та стати ще сильнішими», - зауважила менеджер з комунікацій JTI Катерина Засуха
.

УАВПП, організатор конференції, висловлює щиру вдячність компанії JTI  за надану підтримку та за внесок у розвиток професійної журналістики в Україні.
 

Нагадаємо, що в рамках Конференції відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Честь професії». Його спонсорами виступили компанії “Adobe Systems Україна”, “Майкрософт Україна”, система компаній Кока-Кола в Україні, «Емвей Україна» та бізнес-школа МІМ-Київ. 


 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу