Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Понад 700 матеріалів змагаються в основних номінаціях конкурсу «Честь Професії 2019»

21.03.2019


Завершився прийом робіт до основних номінацій Десятого конкурсу професійної журналістики «Честь професії». 
Цього року у конкурсі беруть участь 708 журналістських матеріалів.

Найпопулярнішою серед учасників стала номінація «Найкраще подання складної теми» – 197 конкурсних матеріалів. У номінацію «Найкращий репортаж» журналісти подали 162 матеріал, у номінацію «Найкращий матеріал з громадянською позицією» – 142 матеріли, у номінацію «Найкраще подання резонансного матеріалу» – 115 матеріалів, у номінацію «Надія журналістики» – 92 конкурсний матеріал.


Номінація «Найкращий репортаж» була започаткована минулого року задля підтримки та розвитку жанру репортажу. Вже цьогоріч матеріалів у цю номінацію отримано у 2 рази більше, ніж минулого року.


«Жанр репортажу щороку стає все більш популярним в українському медіасередовищі — здорова конкуренція впливає на загальний рівень якості таких текстів. Тим більше цікаво позмагатися у номінації за «Найкращий репортаж» — відзначення журі було би до певної міри визнанням того, що написане є вартим і ціннісним» — зазначає журналістка Марія Паплаускайте, редакторка онлайн-журналу «The Ukrainians», яка подала свою роботу в цю номінацію.

 
«Честь Професії» – це національний щорічний конкурс професійної журналістики, який проводить Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ). Його головна мета – знайти та заохотити визнанням кращі журналістські матеріали, які були оприлюднені протягом року. За 9 років існування конкурс «Честь Професії» здобув повагу і довіру у професійній медіаспільності та є авторитетним для українських журналістів.


«Різноманітні стереотипи про професію журналіста лише заохочують мене працювати більше, доводити, що журналісти важливі, тому що вони роблять світ кращим. Бенджамін Франклін одного разу сказав: «Або напишіть щось, що варто читати, або зробіть щось, про що варто писати». Я думаю, що журналіст повинен робити і те, і інше. Я щиро вірю, що Україні, як і будь-якій іншій країні, потрібна журналістика. Журналісти інформують людей, борються з несправедливістю і захищають правду. І я пишаюся тим, що можу бути частиною цієї великої шляхетної справи. Взяти участь у цьому конкурсі завжди було моєю мрією і я дуже вдячна організаторам, що маю можливість здійснити цю мрію!» – розповідаєЄлизавета Безушко, позаштатний кореспондент міської газети «Вечерний Николаев».


У номінацію «Найкраще подання складної теми» цьогоріч подали найбільшу кількість журналістських матеріалів. Серед учасників - журналістка медіагрупи "Накипіло" Альона Нагаєвщук:

«Я вважаю, що твердження «Журналістика в регіонах – мертва» - це хибна думка. Навпаки, така велика кількість успішних кейсів розвитку громад, місцевих ініціатив та приклади людей, які реформують країну не гірше, ніж парламентарі, що неможливо не поділитися історіями про це. Для мене це головна мотивація участі у цьому конкурсі. До того ж, розвиток незалежних медіа дає можливість створювати справді незаангажовані та креативні матеріали».


«Дуже важливо братися за складні теми, які в суспільстві просто бояться та не знають, як правильно про них говорити. Я вважаю, що завдання журналіста у кожній складній темі, – вміти правильно знайти фокус. А «Честь Професії» - це ще одне підтвердження, що моя теза є правильною» - зазначає Вікторія Слобода, журналістка, «Громадське телебачення».

 

Усі зареєстровані на конкурс роботи, положення про конкурс та новини, а також інші деталі читайте на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook.

 

Національний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2019» став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку через Інтерньюс та Посольства Швеції. Інформаційні партнери конкурсу: Детектор медіаСуд на долоніГУРТГромадське радіо.

 

 

Оргкомітет конкурсу: 

Наталя Терес – менеджерка проектів 
Незалежної Асоціації Телерадіомовників
Тел. (067) 407 09 42; (044) 254 55 56
project@nam.com.ua
www.nam.org.ua

     
0
 
 
3730
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу