Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Презентація новацій загальнонаціонального конкурсу «Честь професії» у 2018 році, спеціальної номінації «Зарядись проти корупції»

21.03.2018

 Презентація новацій загальнонаціонального конкурсу «Честь професії» у 2018 році, спеціальної номінації «Зарядись проти корупції», даних незалежного моніторингу регіональних ЗМІ щодо висвітлення питань використання місцевих бюджетів та дискусія про роль ЗМІ в зниженні суспільної толерантності до корупції.

Учасники дискусії:

●       Олексій Погорелов, Українська Асоціація Медіа Бізнесу

●       Катерина Мʼяснікова, Незалежна Асоціація Телерадіомовників

●       Віктор Таран – голова центру «Ейдос», член журі конкурсу

●       Роман Вибрановський, УКМЦ, член журі конкурсу

 

Довідково

Загальнонаціональний конкурс «Честь Професії» проводиться в Україні 9-й рік поспіль спільно Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) та Незалежною Асоціацією Телерадіомовників (НАМ). У 2018 році в конкурсі багато новацій. Задля привернення уваги до жанру репортажу введено відповідну основну номінацію замість номінації “Найкраще журналістське розслідування”, запроваджено спеціальну номінацію від Наглядової ради конкурсу направлену на підтримку матеріалів, що висвітлюють позитивні приклади. Також, вперше запроваджено спеціальну відзнаку для найбільш професійних журналістських матеріалів у регіональних та місцевих медіа.

Ще однією новацією стала номінація «Зарядись проти корупції»

Завдяки впровадженню номінації  проект  USAID ВзаємоДія! та конкурс «Честь професії» прагнуть привернути увагу медіа до соціально важливої ролі ЗМІ в поясненні проблематики корупції та впливу корупційних схем на щоденне життя людей. 


     
0
 
 
5257
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу