Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Катерина М'ясникова: «Ми вважаємо виключно важливим встановлення єдиного стандарту якісної журналістики, популяризації його та плекання його ідеалів»

02.01.2012

Катерина М’ясникова, виконавчий директор НАМ, про ідею конкурсу «Честь професії», найбільшу цінність конкурсу та відмінність даного конкурсу від інших.

 

 - Чому НАМ прийняла рішення стати співзасновником конкурсу «Честь професії»?

- Якість контенту вцілому і якість журналістських матеріалів багато в чому визначає успішність медіа. Як асоціація і некомерційна організація , що працює над розвитком медіа галузі, ми вважаємо виключно важливим встановлення  єдиного стандарту якісної журналістики, популяризації його та плекання його ідеалів. Тому не дивлячись на те, що наша Асоціація об’єднує телерадіокомпанії, а УАВПП – друковані видання, ми вирішили, що існування єдиної, визнаної професійної премії для журналістів всіх типів ЗМІ , є важливим для розвитку українських медій вцілому. В тому числі – для розвитку телерадіомовлення.


- В чому, на Ваш погляд, головна відмінність даного конкурсу від інших?

- З самого початку ми хотіли, щоб до всіх етапів розвитку конкурсу – від розробки положень, вибору назви до формування журі – долучались відомі журналісти: Наталія Лігачова, Олексій Мустафін, Андрій Куліков, Володимир Мостовий. Тобто люди, яким у професії довіряють. Головним органом управління конкурсом буде експертна рада, до якої будуть включені всі журналісти, які мають визнання та повагу колег. Експертна рада формуватиметься за принципом «снігового кому» - експерти, які входили до робочої групи, що розробляла положення конкурсу, рекомендують п’ять коллег – справжніх професіоналів своєї справи. Ті рекомендують ще п’ятьох – таким чином ми розраховуємо залучити до Експертної ради конкурсу близько 200 фахівців. Не дивлячись на те, що НАМ та УАВПП є засновниками, ми хочемо , щоб ця премія була надбанням журналістської спільноти.


- Яким буде головний приз конкурсу?

- І зі свого досвіду, і з досвіду колег, ми знаємо, що всі конкурси, побудовані на матеріальних цінностях, мають малу життєздатність, тому що у голову кута стає вартість призів. Ми вважаємо, що найбільш цінними є визнання колег та суспільства. І саме цього ми прагнемо досягти премією.


     
0
 
 
9127
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу