Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Уточнено фіналістів в спеціальній номінації Програми розвитку ООН «Будуємо нову Україну разом»

21.04.2016

У спеціальній номінації Програми розвитку ООН в Україні «Будуємо нову Україну разом» уточнення. З оголошеного раніше переліку фіналістів попросили зняти свою роботу Андрій Сайчук та Наталія Тарасовська, чий проект «RE:Форма» вийшов у фінал конкурсу «Честь Професії 2016». Крім того, з технічних причин у раніше оголошеному переліку фіналістів було оголошено тільки четверо, а не п'ятеро фіналістів.
 
Отже, у спеціальній номінації Програми розвитку ООН в Україні «Будуємо нову Україну разом» за перемогу змагаються: Марія Набока, журналіст, автор і ведуча програми PFE/RL Радіо Свобода, з роботою «Екодружній стиль життя: відмова від зайвого і економія коштів»; Ігор Сєров, кореспондент газети «Сегодня», із роботою «Как складывается судьба переселенцев: побег от преследователей через полмира и тайные отъезды из дома»; Леніна Бичковська, власний кореспондент газети «Факти та коментарі», з роботою «Переселенец с Донбасса, переживший три комы и пять хирургических вмешательств, стал успешным предпринимателем в Луцке.», Віталій Сич, головний редактор та Віталіна Приходько, керівник відділу поглядів журналу «Новое Время», з роботою «Що, коли Донбас завтра знову наш?», Роман Кравець, Оксана Хомей, Андрій Пасічник та Валерія Лопатіна, учасники школи журналістики УП, з роботою «Виросли на майдані. Волонтерські ініціативи два роки тому»

Спеціальна номінація «Будуємо нову Україну разом» була запроваджена в рамках конкурсу «Честь Професії» Програмою розвитку ООН в 2015 році. В цьому році в номінації за перемогу змагаються 152 роботи, що на 69 більше, ніж минулого року.


Ім’я переможця буде оголошені під час офіційної Церемонії нагородження, що відбудеться у НСК «Олімпійський» (Хол Чемпіонів) 22 квітня, початок о 19:00.


Найголовнішу журналістську подію року висвітлюватиме генеральний телевізійний партнер конкурсу – канал
UA:Перший. І вже 1 травня українці зможуть подивитись телеверсію церемонії нагородження.

Усі зареєстровані на конкурс роботи, новини, положення про конкурс та іншу інформацію, яка може вас цікавити, читайте на офіційному
сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу у Facebook.

 

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency) 

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Компанія «Емвей Україна»

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 

Оргкомітет конкурсу:

 

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):

Ольга Сергієнко

менеджер з сервісу, УАВПП

044-425-58-21
organizator@uapp.org
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):

Ольга Пришко

Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (095) 934 62 41

project@nam.com.ua
www.nam.org.ua


     
4
 
 
10249
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу