Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

У Києві відзначать найкращі журналістські матеріали року

14.04.2016

 22 квітня на церемонії нагородження конкурсу професійної журналістики стануть відомими імена тих, хто своїми матеріалами заслужив почесне звання «Честі професії 2016».
 

Цього року у восьми номінаціях за звання найбільш професійних, впливових та актуальних журналістських матеріалів змагались автори 912 робіт. Географія конкурсу щороку збільшується, участь у проекті беруть журналісти з усіх куточків України.

 Участь у Церемонії нагородження візьмуть 350 журналістів, громадських та політичних діячів, представників державних та бізнес-структур, відомі та авторитетні медіа персони. Традиційно, до відзначення найкращих журналістів року також будуть запрошені представники дипломатичного корпусу. 

 Найголовнішу журналістську подію року висвітлюватиме генеральний телевізійний партнер конкурсу – канал UA:Перший. І вже 1 травня українці зможуть подивитись телеверсію церемонії нагородження.

 Церемонія нагородження відбудеться у НСК «Олімпійський» (Хол Чемпіонів) 22 квітня, початок о 19:00. Вхід за іменними запрошеннями. Представники ЗМІ, громадських організацій та державних установ можуть отримати запрошення, заповнивши анкету за посиланням http://goo.gl/forms/FjdDqUwTZk і чекати на підтвердження реєстрації.

 Усі зареєстровані на конкурс роботи, новини, положення про конкурс та іншу інформацію, яка може вас цікавити, читайте на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу у Facebook.

 Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

Проект USAID "У-медіа", що виконується міжнародною організацією "Інтерньюз

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Компанія «Емвей Україна»

- Компанія "Камелія"

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 

Оргкомітет конкурсу:

 

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):

Ольга Сергієнко

менеджер з сервісу, УАВПП

044-425-58-21
organizator@uapp.org
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):

Ольга Пришко

Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (095) 934 62 41

pr.nam.org@nam.com.ua
www.nam.org.ua


     
710
 
 
18307
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу