Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Рекорд: на конкурсі професійної журналістики «Честь Професії 2016» змагаються понад 900 робіт

02.03.2016

Завершився прийом робіт в основні номінації на VIІ конкурс професійної журналістики «Честь професії». Зареєстровано 912 робіт – на 285 більше, ніж у минулому році.

 «Честь Професії» – це національний щорічний конкурс професійної журналістики, який всьоме поспіль проводять Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП) та Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ). Конкурс проводиться у п’яти основних номінаціях. Найбільша кількість матеріалів у цьому році була подана у номінацію «Краще подання складної теми» 164 роботи. У номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» змагаються 143 роботи. Прагнуть визнання в номінації «Краще подання резонансного матеріалу» -  110 робіт. За перемогу в номінації «Краще журналістське розслідування» змагатиметься 91 робота.

72 молодих авторів подали свої роботи в номінацію «Надія журналістики». Одна з них Костецька Катерина, позаштатна журналістка газети «Жмеринська газета», яка вже два роки у професії, має таку мотивацію до участі: «Для мене велика честь, що мою роботу оцінюватимуть справжні професіонали. Переконана, що участь у конкурсі "Честь професії" дає можливість підвищити свій професійний рівень написання матеріалів».

З кожним роком кількість робіт, поданих до участі в конкурсі, зростає. Але вперше за 7-річну історію  кількість заявок впритул наблизилася до 1 тисячі. «Цьогорічний рекорд – 912 журналістських робіт, які змагаються за визнання найкращими – дуже надихаючий сигнал. Ми – УАВПП, НАМ та Наглядова рада – створюючи конкурс «Честь Професії», мріяли про те, що участь, боротьба за перемогу та вихід у фінал будуть визнані українськими журналістами як сильний мотив та гарний стимул. Вважаю важливим відзначити, що все більше журналістів, які вибороли перемогу у попередні роки, публічно пишаються цим. Така довіра тільки підвищує цінність перемоги. А збільшення кількості робіт з року в рік – дуже точний та чутливий індикатор динаміки довіри до конкурсу та прагнення як мінімум увійти у шорт-лист, а краще – перемогти», – зазначає Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП.

У запроваджену в цьому році Наглядовою радою конкурсу «Честь Професії» спеціальну номінацію «За людяність в нелюдяні часи» приймались журналістські роботи, які сприяють становленню культури толерантності в нашому суспільстві.

 

Окрім цього, національний конкурс професійної журналістики «Честь Професії» у 2016 році має спеціальну номінацію, ініційовану Представництвом Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні – «Будуємо нову Україну разом». В цю номінацію було подано практично стільки ж робіт, скільки в найбільш популярну основну номінацію, «Краще подання складної теми» – 152 роботи.

 

Сьомий раз поспіль нагороду за «Матеріал, що надихає до створення власного бізнесу» отримає один з 76 претендентів.

Усі зареєстровані на конкурс роботи, новини, положення про конкурс та іншу інформацію, яка може вас цікавити, читайте на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу у Facebook.

 

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Компанія «Емвей Україна»

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 

Оргкомітет конкурсу:

 

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):

Ольга Сергієнко

менеджер з сервісу, УАВПП

044-425-58-21
organizator@uapp.org
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):

Ольга Пришко

Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (095) 934 62 41

project@nam.com.ua
www.nam.org.ua

 

 

 


     
1
 
 
11078
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу