Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Прийом робіт на конкурс «Честь професії» продовжено до 15 лютого

03.02.2016

 За чисельними проханнями конкурсантів прийом робіт на загальнонаціональний конкурс професійної журналістики «Честь професії» продовжено до 15 лютого.

 Цього року організатори змінили термін прийому заявок, що зазвичай тривав півроку, і скоротили його до двох місяців. У зв’язку з чим отримали багато відгуків із проханням продовжити прийом. Тож тепер журналісти матимуть ще два тижні на заповнення заявок.

 Матеріали радіо та тележурналістів, кореспондентів друкованих та інтернет видань приймаються до участі у номінації:

 - Кращий матеріал з громадянською позицією;

- Краще подання резонансного матеріалу;

- Краще журналістське розслідування;

- Краще подання складної теми;

- «Надія журналістики».

У номінації «Надія журналістики» існує обмеження за віком автора матеріалу – не старше 24 років.

 У спеціальну номінацію «За людяність в нелюдяні часи» можна подати роботи, що стосуються толерантності у сучасному суспільстві. Окрім того, у цьому році, як і 5 років поспіль, спеціальним призом від компанії «Емвей Україна» буде відзначений кращий матеріал про власний бізнес. 

Деталі про конкурс читайте на офіційному сайті. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook.

 Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку в режимі он-лайн та надати посилання на онлайн публікації або на скани ваших друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться – ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org чи факсом (044) 425-58-21. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

 Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку в режимі онлайн. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380959346241 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Ольга Пришко.

 Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Компанія «Емвей Україна»

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 


     
0
 
 
7712
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу