Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Прийом робіт на конкурс «Честь професії» продовжено до 15 лютого

01.02.2016

 За останній тиждень надійшло дуже багато робіт, і ще чимало бажаючих взяти участь у конкурсі повідомили, що не встигають подати заявки до 31 січня. Це пов’язано із тим, щоцього року організатори змінили терміни прийому заявок, що зазвичай тривав півроку, і скоротили його до двох місяців. Така новація необхідна для збільшення часу на роботу Журі, адже на «Честь Професії» вже декілька років поспіль надходить близько 500 конкурсних робіт. Але багато хто за звичкою розраховував на довший термін прийому робіт, і тому організатори отримали чимало прохань продовжити прийом. Тож тепер журналісти матимуть ще два тижні на заповнення заявок.

 

Матеріали радіо та тележурналістів, кореспондентів друкованих та інтернет видань можуть бути подані у номінації:

- Кращий матеріал з громадянською позицією;

- Краще подання резонансного матеріалу;

- Краще журналістське розслідування;

- Краще подання складної теми;

- «Надія журналістики».

 

Звертаємо увагу, що у спеціальну номінацію «За людяність в нелюдяні часи» можна подати роботи, що стосуються толерантності у сучасному суспільстві. А у номінації «Надія журналістики» існує обмеження за віком автора матеріалу – не старше 24 років. Крім того, у цьому році, як і 5 років поспіль, спеціальним призом від компанії «Емвей Україна» буде відзначений кращий матеріал про власний бізнес.

 

 

Деталі про конкурс читайте на офіційному сайті. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook.

 

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку в режимі он-лайн та надати посилання на онлайн публікації або на скани ваших друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться – ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org чи факсом (044) 425-58-21. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

 

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку в режимі онлайн. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380959346241 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Ольга Пришко.

 

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Компанія «Емвей Україна»

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 

 

Оргкомітет конкурсу:

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):

Ольга Сергієнко

менеджер з сервісу, УАВПП 

044-425-58-21
organizator@uapp.org
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали): 

Ольга Пришко

Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (095) 934 62 41 

project@nam.com.ua
www.nam.org.ua

 


     
0
 
 
7738
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу