Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Зураб Аласанія та Наталка Гуменюк стали членами Наглядової ради «Честі професії»

28.01.2016

 До складу Наглядової ради конкурсу професійної журналістики «Честь професії» увійшли нові експерти: Зураб Аласанія, генеральний директор Національної телекомпанії України, та Наталка Гуменюк, голова ГО «Громадське Телебачення».

Наглядова рада є контрольно-ревізійним органом конкурсу, що вирішує ключові питання щодо його організації та проведення. Зокрема,  розглядає скарги, у разі їх наявності, слідкує за точністю виконання положень, регулює питання номінацій тощо.

Зураб Аласанія погодився увійти до складу Наглядової ради, оскільки  задоволений рівнем конкурсу. Торік він був у складі журі «Честі професії» і мав свої пропозиції щодо робіт, які відбирались.

«Я подумав, щоб  впливати на цей процес, треба йти сюди та працювати. У нашій професії має бути заохочення. Ми занадто розчиняємось у блогерах та соцмережах. Професія потребує підтримки, яку дає конкурс. Це додатковий стимул, мотивація, до того ж приємно, коли твої колеги тебе оцінюють та визнають», – зазначив він.

Наприкінці січня Наглядова рада вже провела першу зустріч в оновленому складі. На думку Зураба Аласанії вона була досить конструктивною – усі дискусійні питання та пропозиції виносились на голосування, внаслідок якого приймались рішення. Зокрема, під час зустрічі з Ради експертів, у зв’язку з недотриманням професійних та етичних стандартів, приналежністю до органів державної влади, було вилучено кілька журналістів.

 

Окрім того, Наглядова рада прийняла рішення особисто оцінювати роботи учасників, які подаються в спец номінацію «За людяність у нелюдяні часи».

 

Нагадаємо, до Наглядової ради також входять Володимир Мостовий, шеф-редактор газети «Дзеркало Тижня»; Андрій Куликов, ведучий програми «Свобода слова» на ICTV; Наталія Лігачова, голова правління ГО «Телекритика»; Олексій Мустафін, головний редактор телеканалу СТБ; Валерій Іванов, президент Академії Української Преси; Діана Дуцик, виконавчий директор ГО «Телекритика»; Олег Хоменок, радник з питань ЗМІ, проект У-медіа; Олексій Погорєлов, генеральний директор УАВПП; Катерина М’яснікова, виконавчий директор НАМ.

              

Деталі про конкурс читайте на офіційному сайті. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в Facebook.

 

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку в режимі он-лайн та надати посилання на онлайн публікації або на скани ваших друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться – ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org чи факсом (044) 425-58-21. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

 

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку в режимі онлайн. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380959346241 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Ольга Пришко.

 

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2016» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Система Компаній Кока-Кола в Україні

- Компанія «Емвей Україна»

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший

 

Оргкомітет конкурсу:

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):

Ольга Сергієнко

менеджер з сервісу, УАВПП 

044-425-58-21
organizator@uapp.org
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали): 

Ольга Пришко

Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (095) 934 62 41 

project@nam.com.ua
www.nam.org.ua


     
1
 
 
8104
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу