Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Наталя Гончарова: Професійні конкурси стимулюють розвиватись

15.05.2015

Журі VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» журналіст-редактор «Корпоративні медіа. Вейсберг і партнери» Наталя Гончарова про цьогорічних фіналістів та переможців у номінації «Надія журналістики»:

 
 
– Що Ви можете сказати про роботи, подані цього року на конкурс?
– Номінація «Надія журналістики», у якій я оцінювала роботи, для тих, хто тільки починає свій шлях у професії. Тим не менше, більшість тих матеріалів, що вийшли у фінал (їх було близько 10), навряд чи можна було б назвати роботами «початківців». Розслідування, репортажі, нариси - роботи, представлені у цих жанрах, безумовно, заслуговують на дуже високі оцінки. Сюжет Катерини Зінов'євої «Евакуація з Дебальцевого: як і куди виїжджають з лінії вогню» абсолютно справедливо став переможцем у номінації - і не тільки через актуальність теми. На мою думку, головна цінність таких матеріалів - в людських історіях, які спонукають думати, відчувати, «проживати» ситуацію разом з автором і героями сюжету.
 
– Чи потрібні професійні журналістські конкурси і навіщо?
– Думаю, потрібні, як і конкурси для представників будь-якої іншої професії – не лише журналістики. Вони стимулюють розвиватися, дають можливість оцінити власні професійні здобутки - і, можливо,  відчути себе в контексті професії, навіть незалежно від того, чи отримала твоя робота нагороду в цьому конкретному конкурсі.

Прес-служба конкурсу


     
14
 
 
21290
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу