Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Денис Данько: «Якісна журналістика - це абсолютна правда»

25.05.2012

Про нього говорять у всіх журналістських спільнотах, йому заздрять, ним пишаються - Денис Данько, журналіст програми «Гроші» Студії 1+1 переміг у трьох номінаціях конкурсу професійної журналістики  «Честь Професії 2012».

Його робота «Київський зоопарк» стала кращою у номінації «Краще журналістське розслідування», робота «Туберкульоз в Україні» – у номінації «Краще подання складної теми», а робота «Солдати на продаж» – у спеціальній номінації від Світового банку «Зупини корупцію».

Про відчуваття від потрійної перемоги на конкурсі розповідає Денис Данько.
– Денисе, ви вперше берете участь у конкурсі і відразу перемагаєте у кількох номінаціях. Які відчуття після перемоги?

- Відчуття найпозитивніші. Я, чесно кажучи, не сподівався, що конкуруватиму з такою кількістю фахових журналістів. Крім того, був шокований іменитістю членів журі.
 

- Чи переглядали роботи інших конкурсантів, відчували конкуренцію?

- Роботи конкурсантів я не переглядав, тільки назви і видання. Головними конкурентами на цьому конкурсі ввважав, мабуть, своїх колег з програми «Гроші», які теж подавали свої роботи. І, як бачите, конкуренти вони таки серйозні, адже сюжети Дарини Чиж і Віталія Єрмака теж потрапили до списку фіналістів.
 

- Чим для вас є перемога на конкурсі «Честь Професії»?

- Для мене честь бути «честю професії», пробачте з тавтологію... Найголовніше те, що після цього конкурсу я сам для себе зрозумів, що таки щось вмію в журналістиці :). А визнання таких гуру сучасної журналістики, які були у вас в журі, - просто мед на душу!
 

- Звідки ви дізналися про конкурс, і чому обрали саме ті роботи подати на конкурс, які подали, і які врешті перемогли?

- Чесно кажучи, брати участь у конкурсі «Честь професії» нам (всій редакції «Грошей») порадив наш головний редактор, Максим Сухенко. Що до робіт, приховувати не буду, відібрав ті, які вважаю найкращими.


- На вашу думку, які ознаки якісної журналістики?

- Якісна журналістика - це абсолютна правда. Складно не переступити межу. Адже всім відомо, що маленька журналістська брехня може значно прикрасити матеріал і надати йому якоїсь псевдоскандальності. Але вона завжди залишиться брехнею, і рано чи пізно, про це дізнаються глядачі, чию довіру дуже важко завоювати, але дуже легко втратити. А я шаную свого глядача і намагаюся чітко і ясно говорити, показувати тільки правду.
 

- Чи запланували, як витрачатимете гроші, виграні на конкурсі?

- Чесно кажучи, було великим сюрпризом отримати грошові сертифікати. Ще навіть не вигадав як їх витрачатиму.
 

Христина Дрогомирецька


     
5
 
 
47578
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу