Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Призи від ТМ КАТА – сучасні рішення для активних та сміливих

02.04.2012

Майже 20 років компанія Mackhouse працює на медіа-ринку. За ці роки вона стала лідером в галузі рішень для виробництва контенту та мовлення. Два останні роки компанія підтримує конкурс «Честь професії», надаючи його переможцям сучасні фото та відео-аксесуари.
 
Про активну співпрацю компанії Mackhouse із журналістами конкурсу  розповідає Оксана Четірко, менеджер з маркетингу компанії: «Місія нашої компанії – не просто задовольняти потреби ринку, але й створювати передумови для його розвитку та прогресу суспільства в цілому. Цим і обумовлене бажання компанії Mackhouse підтримувати прогресивні конкурси. По-перше, ми б хотіли сприяти виявленню талантів та їх розвитку. По-друге, нами керує бажання привносити на вітчизняний медіа-ринок новітні технології, перевірені досвідом західних колег і тим самим поліпшити умови роботи українських творців. Конкурс «Честь професії» спрямований на виявлення та розвиток талантів у такій важливій сфері, як журналістика. Журналісти – це не просто ті люди, які роблять наше життя цікавішим, швидко дістаючи нам гарячі новини, вони й також є тими, хто піднімає соціально важливі теми і робить серйозний внесок у розвиток демократії. Демократична держава неможливе без незалежних професійних журналістів».

Підтримуючи конкурс «Честь Професії», компанія Mackhouse забезпечує призовий фонд рішеннями свого партнера,  компанії КАТА – флагмана та відомого інноватора в індустрії фото та відео-аксесуарів. «Сумки та чохли КАТА не мають достойних конкурентів по міцності, легкості, ергономічності та рівню захисту фото та відеотехніки, – розповідає Оксана Четірко. –  Ми вважаємо, що Україна багата талантами, і таланти потрібно підтримувати, особливо в економічно складний час. Наші журналісти заслуговують кращого, а рішення КАТА заслуговують того, щоб про них дізналися більше. Ці призи забезпечать переможцям максимальну зручність, захист та мобільність, що зробить роботу як на місці події, так і в студійних умовах набагато легшою та приємною».

Нагадуємо, прийом робіт на конкурс професійної журналістики «Честь професії»  триває до 1 квітня 2012 року.

Церемонія нагородження переможців, а також конференція на тему «Сучасні тенденції в журналістиці», відбудуться 26 квітня 2012 року у Києві.

Оргкомітет конкурсу:

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):
044-425-57-87
organizator@uapp.org 
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):
Христина Дрогомирецька
Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (044) 254 55 56
pr.nam.org@gmail.com
www.nam.org.ua


     
1
 
 
14069
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу