Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

Третій конкурс професійної журналістики "Честь професії 2012" розраховує на зростання підтримки з боку друкованих ЗМІ

24.01.2012

УАВПП оголошує про старт рекламної кампанії конкурсу "Честь Професії 2012" в друкованих ЗМІ, яка триватиме 4 місяці – з лютого по травень 2012 року.

 

Головна мета кампанії – привернути увагу якомога більшої кількості потенційних учасників до конкурсу на етапі залучення робіт, а за результатами конкурсу - поширити кращі журналістські роботи та інформацію про їх авторів в професійному середовищі.

Для цього варто об’єднати зусилля – використовуючи різні медіа, організатори мають на меті донести інформацію до максимальної кількості медіа-професіоналів, адже інформаційні уподобання різні, а медіа все більше спеціалізуються.

 

Додаткова важлива мета кампанії – проінформувати потенційних учасників конкурсу про нові спеціальні номінації та приєднання до конкурсу партнерів, які поділяють цінності «Честь професії» та щиро прагнуть зробити внесок у розвиток професійної журналістики в Україні.

 

–  Номінація «Зупини корупцію» за підтримки Світового Банку;
–  Номінація «Сталий розвиток: що це означає для України» за підтримки Представництва Програми розвитку ООН в Україні;

–  Спеціальний приз на тему «Підприємництво нового покоління» за підтримки компанії «Емвей Україна».

 

Організатори прогнозують, що кількість друкованих та Інтернет ЗМІ, які в цьому році будуть поширювати інформацію, виступаючи інформаційними партнерами конкурсу, зросте вдвічі в порівнянні з минулорічним конкурсом. Адже повага до конкурсу та визнання його результатів зростають в професійному середовищі.

 

На поточний момент погоджено 89 виходів макету конкурсу в 22 виданнях та досягнуто домовленостей про підтримку від 7 профільних інтернет-ресурсів.

 

Станом на лютий 2012 року, інформаційними партнерами конкурсу виступають 22 друкованих виданання, а саме: газета «Сегодня», газета «Донецкие новости», газета «Курьер Донецких новостей», газета «ОГО», газета «МИГ», газета «Від і дО», газета «Від і до Всім!», газета «Объявления по средам», газета «Вечірні Вісті», газета «Николаевские новости», журнал «Мир туризма», журнал «Либимые цветы», журнал «Готовим вкусно», журнал «Еда в доме», журнал «Приусадебное хозяйство», журнал «Журналіст України», газета «Рівненська газета», журнал «Телерадіокурєр», журнал «Телемир», газета «ДК-Зв’язок, газета «Chenel Partner Украина, журнал «hi-Tech.PRO».

 

Медіа-партнерами в Інтернеті виступають такі ресурси: Sostav.ua, Telekritika.ua, Медианяня, ЛігаБізнесІнформ,Redactor.in.ua, Mediabusiness.com.ua, Reklamaster.com

 

Макет для друкованих ЗМІ розроблений в стилістиці візуального стилю конкурсу:
Незабаром стартуватиме рекламна кампанія конкурсу на ТБ та радіо, про що партнери конкурсу – Незалежна Асоціація ТелерадіоМовників - повідомить окремо.


Оргкомітет конкурсу:

УАВПП (друковані ЗМІ та Інтернет-ЗМІ):
Оксана Мусієнко
клієнт-сервіс УАВПП
044-425-57-87
organizator@uapp.org 
www.uapp.org

НАМ (радіо та ТВ матеріали):
Христина Дрогомирецька
Pr-менеджер проектів НАМ
Тел. (044) 254 55 56
project@nam.com.ua
www.nam.org.ua 


     
33
 
 
43437
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу