Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

«Підприємництво нового покоління» - спеціальна номінація конкурсу «Честь професії 2012» за підтримки компанії «Емвей Україна»

09.02.2012

Організатори конкурсу «Честь Професії» та компанія «Емвей Україна», яка щорічно підтримує конкурс, оголошують про відкриття нової, спеціальної номінації «Підприємництво нового покоління».

Вона створена для того, щоб акцентувати увагу на важливості висвітлення цієї тематики для розвитку незалежного малого та середнього підприємництва в Україні, показати реальні мотивуючі приклади створення успішного бізнесу.

Ключові критерії оцінювання робіт у номінації «Підприємництво нового покоління»:

- Об’єктивний опис «шляху становлення» приватного незалежного бізнесу;

- Висвітлення ключових проблем та рішень, якими можуть скористатися починаючі підприємці;

- Мотивуючий потенціал матеріалу – після його прочитання хочеться займатися власною справою, при усвідомленні всіх нюансів, які з’являються на першому етапі організації бізнесу;

 
При визначенні переможців в цій номінації перевага надаватиметься:

а) матеріалам, присвяченим опису сучасних видів бізнесу, прикладів вмілої персоналізації пропозиції, сегментування аудиторії, вибору каналів збуту;

б) матеріалам, які допомагають навчитися підприємницькій діяльності,

в) матеріалам, які висвітлюють мистецтво балансування між роботою, сім’єю та відпочинком.

 
Олена Якимчук, менеджер з корпоративних зв'язків ТОВ «Емвей Україна»: «Компанія Amway в Україні, як і в 80-ти інших країнах по всьому світу, пропонує можливість вести власний бізнес, який базується на мінімальних початкових інвестиціях та мінімальних ризиках. Два роки поспіль ми проводимо європейське дослідження підприємництва, яке демонструє обнадійливі результати. У 2010 році 61% опитаних українців позитивно поставилися до ідеї власного бізнесу, а в 2011 році таких стало вже 67%. При цьому 44% українців стверджують, що вони отримують недостатньо інформації про можливості бізнес-освіти. Ми вирішили відкрити цю окрему номінацію, щоб підкреслити важливість висвітлення у ЗМІ прикладів успішного малого підприємництва. Безумовно, такі матеріали позитивно впливають та впливатимуть на розвиток незалежного бізнесу в країні».

 
Спеціальні та додаткові умови:

–      Подані у номінацію роботи оцінює журі конкурсу та представник компанії «Емвей Україна».

–      Компанія «Емвей Україна» залишає за собою право присудити спеціальний приз будь-якій роботі, яка була подана до даної номінації.

–      Будь-який конкурсант має право подавати одну й ту ж саму роботу як до основної номінації конкурсу «Честь професії», так і до спеціальної номінації «Підприємництво нового покоління».

 
Звертаємо увагу, що прийом робіт на третій конкурс «Честь Професії 2012» триває до 1 квітня 2012 року. Просимо подавати роботи!


     
0
 
 
13125
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу