Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 

Конкурс професійної журналістики «Честь професії» тепер на оновленому сайті і в інтернет-спільнотах

30.01.2012

Відтепер конкурс отримав єдиний візуальний стиль – всі його графічні елементи та сайт мають єдиний вигляд. Головні візуальні акценти сайту стелла та назва «Честь Професії» – оскільки саме вони асоціюються з конкурсом та втілюють те, яким його сприймає цільова аудиторія конкурсу.

 

Функціонал оновленого сайту зроблений з урахуванням максимальної зручності користування ним.

 

Насамперед, на сайті передбачена інтерактивна можливість взяти участь у конкурсі, завантаживши анкету-учасника.

 

В розділі «Про конкурс» зібрано загальну інформацію про конкурс, положення, інформацію про організаторів, членів наглядової ради та інше.

 

В розділі «Номінації» можна дізнатися про список ключових критеріїв, які будуть братися до уваги при визначенні переможців в кожній номінації.

 

Додаткова опція – «Архів конкурсу» за два роки його проведення, в якому зібрані усі конкурсні роботи, інформація про журі та партнерів конкурсу, фото та відеотека.

 

Останні інтерв’ю, список членів журі, поточні  конкурсні роботи, партнери конкурсу – найактуальніші новини тепер на оновленому ресурсі konkurssmi.org.

 

Стежити за новинами конкурсу можна, долучившись до спільнот «Честі Професії» в інтернет-мережах Вконтакте, Facebook, Twitter.  Найпростіший шлях стати друзями конкурсу через сайт конкурсу, на якому розміщені соціальні плагіни – «кнопки» соціальних мереж.
 


     
0
 
 
9827
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу