Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 

УАВПП та НАМ оголошують про початок прийому робіт на Третій Конкурс Професійної Журналістики «Честь Професії 2012»

19.01.2012

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про початок прийому робіт на ТретійКонкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2012».
 
Прийом робіт проводиться з 20 січня 2012 року по 1 квітня 2012 року.
 
Нововведеннями конкурсу цього року стали:
-          відміна сплати реєстраційного внеску (всі роботи приймаються безкоштовно);
-          зміна вікового цензу номінації для молодих журналістів «Надія журналістики» до 24 років;
-          відкрито прийом робіт в нову спеціальну номінацію «Зупини корупцію» за підтримки «Світового банку».
 
Починаючи з січня 2012 розпочав роботу оновлений сайт конкурсу, адреса залишилася незмінною – www.konkurssmi.org
 
Cлідкувати за новинами конкурсу тепер можна не тільки на офіційному сайті, але й на сторінках конкурсу в соціальних мережах Вконтакте, Facebook, Twitter
 
Цілі конкурсу :

- виявити і заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості,
- зробити головний акцент на якість, повагу, визнання в журналістиці

Конкурс проводиться в 5 номінаціях:

- Кращий матеріал з громадянською позицією
- Краще подання резонансного матеріалу
- Краще журналістське розслідування
- Краще подання складної теми
- «Надія журналістики»
та спеціальна номінація 2012 року - «Зупини корупцію»
 
Умови участі:
1. Існує три варіанти висунення номінантів: самостійно журналістами, колективно (роботи на конкурс висуває редакція або видавництво) і від імені третьої особи (фізична особа висуває на конкурс який-небудь журналістський матеріал).

2. Виставляти свої роботи на Конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні - без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання. Журналіст, редакція або третя особа може подавати роботи одночасно в декілька номінацій - обмежень по кількості заявок на участь в Конкурсі немає. На кожну роботу, подану на Конкурс, необхідно оформлювати окрему заявку.
 
Для реєстрації у Конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та направити її на e-mail: organizator@uapp.org чи по факсу 044-425-57-87
Контактна особа – Оксана Мусієнко.
 
Для реєстрації у Конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку та направити її на e-mail: project@nam.com.ua: чи по факсу 044-254-55-56
Контактна особа – Христина Дрогомирецька.
 
Положення про конкурс та інші деталі читайте на оновленому сайті конкурсу.
 
Церемонія нагородження переможців «Честь Професії 2012» та Конференція з питань професійної журналістики відбудуться 26 квітня 2012.
 
Олексій Погорелов, Генеральний директор УАВПП: «Оргкомітет конкурсу «Честь Професії» доклав багато зусиль, щоб в цьому році конкурс зробив великий крок вперед в своєму розвитку. І головне – щоб у конкурсі взяло участь якомога більше робіт та бажаючих. Саме для цього був скасований реєстраційний внесок, і ми закликаємо подавати роботи на конкурс. Попереду ще будуть приємні сюрпризи, отже слідкуйте за новинами на оновленому сайті конкурсу!»
 
Катерина Мясникова, виконавчий директор НАМ: «Конкурс «Честь Професії» щороку набирає обертів: не просто збільшується кількість учасників, а зі слів членів журі конкурсу, підвищується якість поданих журналістських робіт. Я переконана, що конкурс вносить свою лепту в розвиток української журналістики. І ми будемо надалі над цим працювати».
 
Нагадаємо, що на Конкурс «Честь Професії 2011» було подано 192 роботи у 5 номінаціях. Інформацію про переможців та роботи-фіналісти 2011 року ви можете отримати за цим посиланням.
 

     
0
 
 
15644
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу