Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  >
 


IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013»: перші 200 конкурсних робіт

 

27.02.2013

За місяць до закінчення прийому робіт на конкурс «Честь Професії» подано понад 200 конкурсних заявок від 92 конкурсантів всіх типів ЗМІ, повідомляє Оргкомітет конкурсу. Найпопулярнішою серед конкурсантів залишається номінація «Кращий матеріал з громадянською позицією». 

«Честь професії - 2013» оголошує про заснування спеціального призу від компанії «Емвей Україна» за «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу»

 

20.02.2013

IV конкурс професійної журналістики «Честь професії» оголошує про заснування цього року спеціального призу від компанії «Емвей Україна» за кращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Четвертий рік поспіль компанія виступає партнером конкурсу та заохочує створення високоякісних інформаційно-аналітичних публікацій.

«Честь професії – 2013» оголошує про відкриття спеціальної номінації – «Кращий матеріал про захист прав людини в Україні»

 

18.02.2013

IV конкурс професійної журналістики «Честь професії-2013» оголошує про відкриття спеціальної номінації на кращий матеріал за тематикою захисту прав людини в Україні заснованої Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки посольства Великої Британії в Україні[i]. Ціллю номінації є відзначити журналістські матеріали, котрі виявляють системні проблеми у сфері захисту та забезпечення прав людини в державі, та пропонують вирішення ситуації, що склалася.  

Катерина Полякова: «Зараз моя місія – навчати журналістів-початківців і давати їм можливість розкриватися та ще більше закохуватися в свою майбутню професію»

 

15.02.2013

Переможці конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - усі без виключення – це особистості, чий приклад вартий принаймні вивчення колегами. Міркуючи таким чином, ми вирішили розпитати їх зараз, майже через рік після перемоги, щоб дізнатись, як вони використали високе визнання експертами якості своєї роботи та чого досягли за рік.    

Денис Данько: «Відкиньте свої вагання та страхи і надсилайте роботи на конкурс«Честь Професії 2013»

 

13.02.2013

Щодня «скарбничка» конкурсу «Честь Професії» поповнюється новими роботами. Учасники ретельно і прискіпливо із свого творчого доробку обирають найкращі, найважливіші та «найсильніші» роботи, сподіваючись на їх переможний шлях. 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  >
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу