Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 


Сформовано склад журі конкурсу «Честь професії 2012»

 

09.04.2012

Організатори конкурсу «Честь Професії» - УАВПП та НАМ - повідомляють про склад журі цьогорічного конкурсу. В результаті голосування Експертної Ради серед 200 медіа-експертів конкурсу «Честь Професії», було обрано 9 членів журі, які оцінюватимуть близько 500 конкурсних робіт, поданих на конкурс цього року.

Призи від ТМ КАТА – сучасні рішення для активних та сміливих

 

02.04.2012

Майже 20 років компанія Mackhouse працює на медіа-ринку. За ці роки вона стала лідером в галузі рішень для виробництва контенту та мовлення. Два останні роки компанія підтримує конкурс «Честь професії», надаючи його переможцям сучасні фото та відео-аксесуари.

Яким повинен бути найкращий матеріал? Думки журі «Честі професії» 2011 року

 

29.03.2012

Перед оголошенням цьогорічного складу журі та початком оцінювання конкурсних робіт «Честі Професії 2012» в учасників конкурсу є немало запитань, зокрема, наскільки їхня робота сподобається журі,  яке вона справить на них враження. А що найважливіше – за якими особистими критеріями кожен із експертних "суддів" оцінюватиме їхній матеріал. Про це ми вирішили запитати у членів журі минулорічного конкурсу.

Конференция по актуальным вопросам профессиональной журналистики «Честь Профессии 2012» собирает редакторов из соседних с Украиной стран

 

15.03.2012

Организаторы конкурса профессиональной журналистики «Честь профессии» - Украинская Ассоциация Издателей (УАИПП) и Независимая Ассоциация ТелерадиоВещателей (НАМ) приглашают журналистов и редакторов всех видов СМИ к участию в ежегодной Конференции по актуальным вопросам профессиональной журналистики. В нынешнем году конференция будет посвящена теме «Ключевые тенденции в журналистике. Традиционные и Интернет СМИ». Она традиционно проводится в рамках конкурса «Честь профессии» перед церемонией награждения победителей.

ТМ «Хортиця призами підтримає номінантів конкурсу «Честь Професії»

 

15.03.2012

Спеціальні призи для номінантів «Честі Професії» підготує ТМ «Хортиця» – абсолютний партнер цьогорічного конкурсу. Чому керівництво компанії Global Spirits, в яку входять ТМ «Хортиця», «Шустов» та «Ореанда», підтримало захід, розповідає Дмитро Олтаржевський, pr-директор компанії.
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
Медіабізнес ГУРТ Незалежна медіа-профспілка України Громадське радіо Детектор Медіа СУД НА ДОЛОНІ HelpSMI
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу