Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  >
 


Промо-ролик конкурсу «Честь Професії-2011» з’явився на телебаченні та в радіо-ефірі

 

06.01.2012

Незалежна Асоціація телерадіоМовників та Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси у рамках проведення промо-кампанії конкурсу професійної журналістики «Честь Професії-2011» запустили у теле та радіо-ефір ролик конкурсу.  

Елена Якимчук, менеджер по корпоративным связям ООО «Эмвей Украина»: «Я бы посоветовала журналистам взять на вооружение принцип: можно сколько угодно критиковать по сути, но не нужно оскорблять личнос

 

05.01.2012

Елена Якимчук, Менеджер по корпоративным связям ООО «Эмвей Украина», партнер конкурса «Честь профессии» уже второй год подряд о впечатлениях от организации конкурса этого года и профессионализме современных журналистов.

Олег Перетяка, финалист конкурса «Честь профессии 2010»: «Профессиональный конкурс – это своеобразная школа, участие в которой дает каждому журналисту возможность профессионального роста»

 

05.01.2012

  Оргкомитет конкурса профессиональной журналистики «Честь Профессии» начинает серию интервью с победителями и финалистами конкурса 2010. Номинант конкурса в номинации «Лучшее журналистское расследование» прошлого года Перетяка Олег поделился с оргкомитетом переменами в своей карьере за год, мотивацией участия в журналистских конкурсах и пожеланиями коллегам.

Стартувала рекламна кампанія конкурсу професійної журналістики «Честь професії» у ЗМІ

 

04.01.2012

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про старт рекламної кампанії конкурсу «Честь професії-2011».  

Якушев Владислав: «Журналист – это воин, который воюет с несправедливостью»

 

04.01.2012

  Якушев Владислав – финалист первого конкурса «Честь профессии» в номинации «Лучшая подача резонансного материала» делиться с оргкомитетом своим мнением о профессиональных журналистских конкурсах и передает «напутствия» участникам этого года.

Коньячний бренд JATONE став спонсором урочистої церемонії нагородження конкурсу «Честь Професії»

 

04.01.2012

«Перший Національний Виноробний Холдинг» (ПНВХ), зокрема торгова марка JATONE із лінійкою висококласних коньяків, підтримали урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу професійної журналістики «Честь Професії».

20 квітня 2011 року - Конференція з актуальних питань професійної журналістики

 

03.01.2012

 Програма Конференції з актуальних питань професійної журналістики, яка відбудеться 20 квітня 2011.  

Наталия Лигачева: «Участие в конкурсе – это возможность получить признание и задел для последующей раскрутки»

 

03.01.2012

О том, что такое – честь профессии журналиста – для профессионалов отрасли, кому адресован данный конкурс и почему проблема качества журналистских материалов неисчерпаема – шеф-редактор журнала «Телекритика» Наталия Лигачева.  

Сформовано склад журі конкурсу «Честь Професії 2011»

 

03.01.2012

Організатори конкурсу «Честь Професії» раді повідомити про остаточний склад журі, до складу якого увійшли відомі журналісти, провідні керівники телерадіокомпаній, друкованих ЗМІ та інтернет-видань.

Надія Павлик-Вачкова: «Потрібно розповідати просто про найскладніше, зрозуміло про найнезрозуміліше, легко про найнудніше»

 

03.01.2012

Для Надії Павлик-Вачкової «Честь Професії» особливо цінний конкурс – торік вона перемогла у двох номінаціях: «Краще журналістське розслідування» та «Краще подання складної теми». Цьогоріч Надія знову пробуватиме свої сили, аби підтвердити свій статус  професійної журналістки.

Василь Левенець: Участь в конкурсі «Честь Професії» для мене – це неперевершене відчуття причетності до чогось гарного і щирого, бажання відчути в оцінках журі вагомість і результативність своєї праці

 

03.01.2012

Молода «акула пера» - енергійний та самобутній - Василь Левенець – фіналіст «Честі Професії 2010» у номінації "Надія журналістики" про те які зміни відбулися в його кар’єрі за рік, якою є його мотивація для участі в професійних журналістських конкурсах і чому він бере участь в конкурсі цього року.

«Честь Профессии 2011» поддерживают вдвое больше компаний, чем год назад

 

03.01.2012

Организаторы конкурса профессиональной журналистики «Честь Профессии» - УАИПП и НАМ - рады сообщить, что в 2011 году конкурс, конференцию и церемонию награждения выразили желание поддержать 9 компаний. Это система Компаний Кока-Кола в Украине, Adobe Systems Украина, международная юридическая фирма Noerr, компания ТНК-ВР Комерс, бизнес-школа МИМ-Киев, Ukrainian Business Group, компания КАТА, компания «Эмвей Украина», проект "У-Медиа" (Интерньюз Нетворк).

Профессор Валерий Иванов: «Конкурс поможет вернуть украинской журналистике высокие ценности»

 

03.01.2012

Валерий Феликсович входит в состав Рабочей Группы, и внес весомый вклад в разработку идеологии Конкурса профессиональной журналистики «Честь Профессии». Его замечания и идеи были необыкновенно меткими, и позволили очень точно сформулировать ряд важных положений процедуры проведения Конкурса.

Компанія KATA долучилася до партнерів конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2011»

 

03.01.2012

 Компанія KATA, розробник та виробник інноваційних рішень для захисту, транспортування та зберігання професійної техніки та амуніції, стала партнером конкурсу «Честь Професії-2011».

Кріс Вайлд та Оксана Майдан: «Для кожного, хто пробуватиме свої сили у «Честі Професії-2011», – це суттєвий крок вперед»

 

03.01.2012

У рамках підготовки другого конкурсу професійної журналістики «Честь професії-2011» знайомимося із представниками головного партнера конкурсу – програми «У-медіа»,Інтерньюз-Нетворк, Крісом Вайлдом, директором програми, та Оксаною Майдан, заступником директора.. Про те, чи є журналістика в Україні «четвертою владою», у чому унікальність конкурсу «Честь професії» та про характеристики ідеального журналіста детальніше у розмові.  

УАВПП і НАМ оголошують про запуск сайту Конкурсу професійної журналістики «Честь професії»

 

03.01.2012

Організатори конкурсу професійної журналістики «Честь пофесії» – УАВПП та НАМ – оголошують про відкриття сайту конкурсу - http://www.konkurssmi.org

Корпорація Ukrainian Business Group підтримала проведення конкурсу професійної журналістики «Честь Професії-2011»

 

03.01.2012

Керівництво корпорації Ukrainian Business Group прийняло рішення підтримати конкурс «Честь Професії» та Конференцію з питань професійної журналістики, ставши партнером заходу.

5 компаній виступають партнерами Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії»

 

02.01.2012

Оргкомітет Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» повідомляє, що 5 компаній надають Конкурсу підтримку і, таким чином, висловлюють свою солідарність із принципами, закладеними у фундамент «Честь Професії».

УАВПП та НАМ оголошують про початок прийому робіт на Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2011»

 

02.01.2012

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про початок прийому робіт на Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2011».

Діана Дуцик: «Я дуже рада, що є номінація «За кращий матеріал з громадянською позицією»»

 

02.01.2012

Діана Дуцик, головний редактор журналу «Главред», викладач Могилянської школи журналістики, є одним з найкращих знавців того, як організовані різні журналістські конкурси – як у світі, так і в Україні. 
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  >
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
 
Партнери конкурсу
 
Спонсори конкурсу