Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  >
 


Василь Левенець: Участь в конкурсі «Честь Професії» для мене – це неперевершене відчуття причетності до чогось гарного і щирого, бажання відчути в оцінках журі вагомість і результативність своєї праці

 

03.01.2012

Молода «акула пера» - енергійний та самобутній - Василь Левенець – фіналіст «Честі Професії 2010» у номінації "Надія журналістики" про те які зміни відбулися в його кар’єрі за рік, якою є його мотивація для участі в професійних журналістських конкурсах і чому він бере участь в конкурсі цього року.

«Честь Профессии 2011» поддерживают вдвое больше компаний, чем год назад

 

03.01.2012

Организаторы конкурса профессиональной журналистики «Честь Профессии» - УАИПП и НАМ - рады сообщить, что в 2011 году конкурс, конференцию и церемонию награждения выразили желание поддержать 9 компаний. Это система Компаний Кока-Кола в Украине, Adobe Systems Украина, международная юридическая фирма Noerr, компания ТНК-ВР Комерс, бизнес-школа МИМ-Киев, Ukrainian Business Group, компания КАТА, компания «Эмвей Украина», проект "У-Медиа" (Интерньюз Нетворк).

Профессор Валерий Иванов: «Конкурс поможет вернуть украинской журналистике высокие ценности»

 

03.01.2012

Валерий Феликсович входит в состав Рабочей Группы, и внес весомый вклад в разработку идеологии Конкурса профессиональной журналистики «Честь Профессии». Его замечания и идеи были необыкновенно меткими, и позволили очень точно сформулировать ряд важных положений процедуры проведения Конкурса.

Компанія KATA долучилася до партнерів конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2011»

 

03.01.2012

 Компанія KATA, розробник та виробник інноваційних рішень для захисту, транспортування та зберігання професійної техніки та амуніції, стала партнером конкурсу «Честь Професії-2011».

Кріс Вайлд та Оксана Майдан: «Для кожного, хто пробуватиме свої сили у «Честі Професії-2011», – це суттєвий крок вперед»

 

03.01.2012

У рамках підготовки другого конкурсу професійної журналістики «Честь професії-2011» знайомимося із представниками головного партнера конкурсу – програми «У-медіа»,Інтерньюз-Нетворк, Крісом Вайлдом, директором програми, та Оксаною Майдан, заступником директора.. Про те, чи є журналістика в Україні «четвертою владою», у чому унікальність конкурсу «Честь професії» та про характеристики ідеального журналіста детальніше у розмові.  
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  >
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу