Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  1  2  3  4  >
 


Розпочався прийом робіт на IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013»

 

25.12.2012

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про початок прийому робіт на IV Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2013».  

Денис Данько: «Якісна журналістика - це абсолютна правда»

 

25.05.2012

Про нього говорять у всіх журналістських спільнотах, йому заздрять, ним пишаються - Денис Данько, журналіст програми «Гроші» Студії 1+1 переміг у трьох номінаціях конкурсу професійної журналістики  «Честь Професії 2012».  

Катерина Полякова: «Перемога була дуже несподіваною. Таке відчуття, ніби «Оскара» отримала»

 

24.05.2012

Катерина Полякова – переможниця Третього конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» в номінації «Надія журналістики» ділиться порадами відкривати нові професійні горизонти та тримати себе в професійному тонусі, секретами перемоги та напуттями майбутнім юним зіркам. Катерина – активістка та прихильниця письменника Мілана Кундери зараз закінчує магістратуру факультету журналістики Запорізького національного університету та займається науковою діяльністю. Три роки працює на студентському порталі Запоріжжя «Пороги», з цього року як редактор.   Нагадаємо, що Катерина перемогла з публікацією «Запорізький студентський гуртожиток: жити всередині, але проти правил», яку можна прочитати на офіційному сайті конкурсу

Тарас Зозулінський: «У цьому році лейтмотивом участі в конкурсі “Честь професії” було… знайти роботу»

 

21.05.2012

Тарас Зозулінський, переможець конкурсу «Честь професії 2012» в номінації «Кращий матеріал з громадською позицією» за публікацію «Жорстока правда з-за грат»  розповідає, чому важливо брати участь в професійних журналістських конкурсах.    Тарас живе у Львові і є фрілансером, що працює для кількох видань. Захоплюється подорожами малими містечками та селами України, де ще збереглися архітектурні пам’ятки, а також театром, музеями, кіно та книгами.

Наталія Вареник: "Треба зробити журналістику способом свого життя"

 

11.05.2012

Наталія Вареник, переможниця конкурсу «Честь професії 2012» в спеціальній номінації «Сталий (збалансований) розвиток: шлях України» за роботу «Екоринок: чи допоможе закон нагодувати дорогою, але ситною продукцією?».  Наталія – творча особистість, має музичну освіту по класу фортепіано, захоплюється живописом та літературою. Очолює літературну студію «Письменник в Інтернет-просторі». Багато часу віддає громадській діяльності в екологічних та культурологічних організаціях. Дуже полюбляє подорожувати та занурюватись у світ Інтернету. Чому Наталія вважає журналістику стилем життя вона поділилася в інтерв’ю  для сайту konkurssmi.org

Традиционные газеты и интернет: опыт российской Metro и будущее индустрии глазами тех, кто разрабатывает технологии будущего

 

30.04.2012

Борис Коношенко, генеральный директор московской редакции Metro, на конференции «Честь профессии 2012», состоявшейся 26 апреля в Киеве и организованной Украинской Ассоциаций Издателей (УАИПП) и Независимой Ассоциацией Телерадиовещателей (НАМ), вывел аудиторию на интенсивную дискуссию о том, как в пределах одной редакции заставить газетных журналистов работать на сайт. Оказалось, что именно это является ключевой проблемой многих ньюзрумов эпохи «пост-оптимизации».

Третій щорічний конкурс професійної журналістики «Честь професії» оголошує переможців 2012 року

 

27.04.2012

26 квітня 2012 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІІ конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2012». Організатори конкурсу, Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) оголошують переможців конкурсу.

Професійна журналістика: що є і що буде?

 

27.04.2012

Конференція з актуальних питань професійної «Честь професій 2012» журналістики відбулася в Києві 26 квітня 2012 року. Гостями конференції стали понад 90 представників теле та радіо компаній, друкованих та Інтренет ЗМІ.  Ключові спікери з Грузії, Росії та Польщі поділилися сучасними підходами роботи з аудиторіями та на різних медійних платформах та корисними порадами щодо побудови сучасних редакцій

ТМ «Золота Балка» – партнер святкової церемонії конкурсу «Честь Професії»

 

18.04.2012

Вишуканим партнером церемонії нагородження переможців ІІІ конкурсу професійної журналістики «Честь професії» став виробник кримських шампанських та ігристих вин ТМ «Золота Балка».

26 квітня 2012 року - Конференція з актуальних питань професійної журналістики "Честь професії 2012"

 

12.04.2012

Оргкомітет Третього Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) повідомляють імена ключових спікерів та учасників панельних дискусій, які підтвердили свою участь в конференції з актуальних питань професійної журналістики «Честь професії 2012». Запрошуємо до участі журналістів та редакторів друкованих, Інтернет-ЗМІ, ТВ та радіо! Тема конференції: “Сучасні підходи до професійної журналістики: ключові зміни та фундаментальні речі” Дата – 26 квітня 2012 року Місце - м. Київ, МІМ Київ, вул. Шулявська 10/12 В, 5 поверх, конференц-зал

Сформовано склад журі конкурсу «Честь професії 2012»

 

09.04.2012

Організатори конкурсу «Честь Професії» - УАВПП та НАМ - повідомляють про склад журі цьогорічного конкурсу. В результаті голосування Експертної Ради серед 200 медіа-експертів конкурсу «Честь Професії», було обрано 9 членів журі, які оцінюватимуть близько 500 конкурсних робіт, поданих на конкурс цього року.

Призи від ТМ КАТА – сучасні рішення для активних та сміливих

 

02.04.2012

Майже 20 років компанія Mackhouse працює на медіа-ринку. За ці роки вона стала лідером в галузі рішень для виробництва контенту та мовлення. Два останні роки компанія підтримує конкурс «Честь професії», надаючи його переможцям сучасні фото та відео-аксесуари.

Яким повинен бути найкращий матеріал? Думки журі «Честі професії» 2011 року

 

29.03.2012

Перед оголошенням цьогорічного складу журі та початком оцінювання конкурсних робіт «Честі Професії 2012» в учасників конкурсу є немало запитань, зокрема, наскільки їхня робота сподобається журі,  яке вона справить на них враження. А що найважливіше – за якими особистими критеріями кожен із експертних "суддів" оцінюватиме їхній матеріал. Про це ми вирішили запитати у членів журі минулорічного конкурсу.

Конференция по актуальным вопросам профессиональной журналистики «Честь Профессии 2012» собирает редакторов из соседних с Украиной стран

 

15.03.2012

Организаторы конкурса профессиональной журналистики «Честь профессии» - Украинская Ассоциация Издателей (УАИПП) и Независимая Ассоциация ТелерадиоВещателей (НАМ) приглашают журналистов и редакторов всех видов СМИ к участию в ежегодной Конференции по актуальным вопросам профессиональной журналистики. В нынешнем году конференция будет посвящена теме «Ключевые тенденции в журналистике. Традиционные и Интернет СМИ». Она традиционно проводится в рамках конкурса «Честь профессии» перед церемонией награждения победителей.

ТМ «Хортиця призами підтримає номінантів конкурсу «Честь Професії»

 

15.03.2012

Спеціальні призи для номінантів «Честі Професії» підготує ТМ «Хортиця» – абсолютний партнер цьогорічного конкурсу. Чому керівництво компанії Global Spirits, в яку входять ТМ «Хортиця», «Шустов» та «Ореанда», підтримало захід, розповідає Дмитро Олтаржевський, pr-директор компанії.

Поліси медичного страхування від «Оранти» - призи найкращим бізнес-журналістам конкурсу «Честь професії»

 

14.03.2012

Поліси добровільного медичного страхування від страхової компанії «Оранта» - призи для найкращих журналістів конкурсу «Честь Професії 2012».

8 головних мотиваторів для участі в професійних конкурсах. Думки учасників «Честь професії 2012».

 

14.03.2012

Головними мотиваторами участі для номінантів конкурсу Честь професії 2012 є...

Третій конкурс професійної журналістики "Честь професії 2012" розраховує на зростання підтримки з боку друкованих ЗМІ

 

28.02.2012

УАВПП оголошує про старт рекламної кампанії конкурсу "Честь Професії 2012" в друкованих ЗМІ, яка триватиме 4 місяці – з лютого по травень 2012 року.

26 квітня 2012 року - Конференція з актуальних питань професійної журналістики "Честь професії 2012"

 

28.02.2012

Оргкомітет Третього Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) повідомляють імена ключових спікерів та учасників панельних дискусій, які підтвердили свою участь в конференції з актуальних питань професійної журналістики «Честь професії 2012». Запрошуємо до участі журналістів та редакторів друкованих, Інтернет-ЗМІ, ТВ та радіо! Тема конференції: “Сучасні підходи до професійної журналістики: ключові зміни та фундаментальні речі” Дата – 26 квітня 2012 року Місце - м. Київ, МІМ Київ, вул. Шулявська 10/12 В, 5 поверх, конференц-зал

«Підприємництво нового покоління» - спеціальна номінація конкурсу «Честь професії 2012» за підтримки компанії «Емвей Україна»

 

27.02.2012

Організатори конкурсу «Честь Професії» та компанія «Емвей Україна», яка щорічно підтримує конкурс, оголошують про відкриття нової, спеціальної номінації «Підприємництво нового покоління».
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  1  2  3  4  >
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу