Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 


Вадим Балицький: «Кожне розслідування – це детектив. Якщо він нам не цікавий, ми його просто не читаємо»

 

04.06.2014

Вадим Балицький – сьогодні директор з розвитку у компанії «Корпоративні медіа. Вейсберг та партнери». Ще три роки тому він працював директором з розвитку «Газети по-київськи», а колись був її першим головним редактором. На пропозицію увійти до журі конкурсу «Честь Професії» пан Вадим погодився відразу – перемогла цікавість про те, що відбувається у сфері соціальної журналістики.

Денис Бігус про свою перемогу в номінації «Краще журналістське розслідування»

 

16.05.2014

Денис Бігус із телеканалу ZIK (м. Львів) вдруге стає переможцем "Честі професії". Цьогоріч найкращою стала його робота "Межигір’я-2: Версаль Іванющенка" у номінації "Найкраще журналістське розслідування".

Костянтин Мельников: одна конкурсна заявка, і – перемога в номінації!

 

14.05.2014

Костянтин Мельников із телеканалу «Львів-ТБ» у конкурсі «Честь професії 2014» участь брав вперше і подав лише одну роботу власного авторства, не враховуючи двох інших заявок, у яких він брав участь як співавтор. І саме перший його конкурсний матеріал «Особливості паркування по-львівськи» став найкращим у номінації «Надія журналістики».

Ярослав Тракало: «Нинішня журналістика – цікава і нова, адже досі їй не доводилося працювати в бойових умовах!»

 

12.05.2014

Ярослав Тракало із телеканалу ТВі участь у конкурсі професійної журналістики «Честь професії» цьогоріч брав уперше. Та це не завадило йому отримати від журі конкурсу максимальну кількість балів за роботу «Хто холоднокровно розстрілював» у номінації «Краще подання резонансного матеріалу».

Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні

 

30.04.2014 Espreso.tv

 Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні    

Шеф-редактор ТСН рассказала об особенностях работы журналистов во время кризиса

 

30.04.2014 ТСН.ua

 В рамках конкурса профессиональной журналистики "Честь профессии", состоялась конференция, посвященная вопросу "Журналистики в кризисные времена". От шеф-редактора "Телевизионной службы новостей" Татьяны Пушновой участники конференции узнали, как ТСН выстраивает свою редакционную политику и с чем столкнулась во время освещения кризисной ситуации в стране за последние месяцы.

Захід радить Україні не піддаватися на провокації російської пропаганди

 

30.04.2014

Захід нам каже ви молодці, ви не піддались на провокації. Але разом з тим ми втратили Крим. І якщо згадати Фолкленди, які набагато далі від Британії ніж Крим від України, то вони піддалися на провокації, але свою землю за собою лишили. (Володимир Мостовий)

Тетяна Попова: «Бізнес, не бійся з нами співпрацювати!»

 

30.04.2014 Редакторський Портал

 Цього року на щорічному національному конкурсу «Честь Професії 2014» кращим матеріалом, який надихає на створення власного бізнесу, компанія «Емвей Україна» визнала «Кондитерський бізнес», який вийшов на телеканалі БТБ у програмі «Приватний інвестор». У ньому автор, Тетяна Попова, розповіла про те, як розпочати власну кондитерську справу.

Оголошено переможців V Конкурсу Професійної Журналістики «Честь професії 2014»

 

25.04.2014

24 квітня 2014 р. на урочистій церемонії були оголошені імена переможців V конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2014». Цього року на конкурсу було подано 596 конкурсних заявок від 235 журналістів, які працюють у 166 ЗМІ по усій країні. Організатори конкурсу – Незалежна Асоціація телерадіомовників та Українська Асоціація Видавців (УАВПП).

Оголошено список фіналістів V Конкурсу Професійної Журналістики «Честь професії 2014»

 

23.04.2014

Організатори V конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2014» оголошують шорт-лист фіналістів конкурсу. За результатами голосування Журі відомі імена тих, хто увійшов у п’ятірки лідерів у кожній з номінацій. Переможці будуть оголошені 24 квітня 2014 року на офіційній Церемонії нагородження переможців
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу