Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 


Вадим Балицький: «Кожне розслідування – це детектив. Якщо він нам не цікавий, ми його просто не читаємо»

 

04.06.2014

Вадим Балицький – сьогодні директор з розвитку у компанії «Корпоративні медіа. Вейсберг та партнери». Ще три роки тому він працював директором з розвитку «Газети по-київськи», а колись був її першим головним редактором. На пропозицію увійти до журі конкурсу «Честь Професії» пан Вадим погодився відразу – перемогла цікавість про те, що відбувається у сфері соціальної журналістики.

Денис Бігус про свою перемогу в номінації «Краще журналістське розслідування»

 

16.05.2014

Денис Бігус із телеканалу ZIK (м. Львів) вдруге стає переможцем "Честі професії". Цьогоріч найкращою стала його робота "Межигір’я-2: Версаль Іванющенка" у номінації "Найкраще журналістське розслідування".

Костянтин Мельников: одна конкурсна заявка, і – перемога в номінації!

 

14.05.2014

Костянтин Мельников із телеканалу «Львів-ТБ» у конкурсі «Честь професії 2014» участь брав вперше і подав лише одну роботу власного авторства, не враховуючи двох інших заявок, у яких він брав участь як співавтор. І саме перший його конкурсний матеріал «Особливості паркування по-львівськи» став найкращим у номінації «Надія журналістики».

Ярослав Тракало: «Нинішня журналістика – цікава і нова, адже досі їй не доводилося працювати в бойових умовах!»

 

12.05.2014

Ярослав Тракало із телеканалу ТВі участь у конкурсі професійної журналістики «Честь професії» цьогоріч брав уперше. Та це не завадило йому отримати від журі конкурсу максимальну кількість балів за роботу «Хто холоднокровно розстрілював» у номінації «Краще подання резонансного матеріалу».

Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні

 

30.04.2014 Espreso.tv

 Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні    

Шеф-редактор ТСН рассказала об особенностях работы журналистов во время кризиса

 

30.04.2014 ТСН.ua

 В рамках конкурса профессиональной журналистики "Честь профессии", состоялась конференция, посвященная вопросу "Журналистики в кризисные времена". От шеф-редактора "Телевизионной службы новостей" Татьяны Пушновой участники конференции узнали, как ТСН выстраивает свою редакционную политику и с чем столкнулась во время освещения кризисной ситуации в стране за последние месяцы.

Захід радить Україні не піддаватися на провокації російської пропаганди

 

30.04.2014

Захід нам каже ви молодці, ви не піддались на провокації. Але разом з тим ми втратили Крим. І якщо згадати Фолкленди, які набагато далі від Британії ніж Крим від України, то вони піддалися на провокації, але свою землю за собою лишили. (Володимир Мостовий)

Тетяна Попова: «Бізнес, не бійся з нами співпрацювати!»

 

30.04.2014 Редакторський Портал

 Цього року на щорічному національному конкурсу «Честь Професії 2014» кращим матеріалом, який надихає на створення власного бізнесу, компанія «Емвей Україна» визнала «Кондитерський бізнес», який вийшов на телеканалі БТБ у програмі «Приватний інвестор». У ньому автор, Тетяна Попова, розповіла про те, як розпочати власну кондитерську справу.

Оголошено переможців V Конкурсу Професійної Журналістики «Честь професії 2014»

 

25.04.2014

24 квітня 2014 р. на урочистій церемонії були оголошені імена переможців V конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2014». Цього року на конкурсу було подано 596 конкурсних заявок від 235 журналістів, які працюють у 166 ЗМІ по усій країні. Організатори конкурсу – Незалежна Асоціація телерадіомовників та Українська Асоціація Видавців (УАВПП).

Оголошено список фіналістів V Конкурсу Професійної Журналістики «Честь професії 2014»

 

23.04.2014

Організатори V конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2014» оголошують шорт-лист фіналістів конкурсу. За результатами голосування Журі відомі імена тих, хто увійшов у п’ятірки лідерів у кожній з номінацій. Переможці будуть оголошені 24 квітня 2014 року на офіційній Церемонії нагородження переможців

Програма конференції «Честь Професії 2014»

 

23.04.2014

Програма конференції «Честь Професії 2014»: Журналістика в кризові часи. Потреби аудиторії, можливості для розвитку, стандарти, місія, процеси та технології»

V Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2014»: оголошено склад журі

 

15.04.2014

Оргкомітет V конкурсу професійної журналістики «Честь Професії 2014» - оголошує перелік членів журі. З метою об’єктивного та професійного оцінювання усіх журналістських матеріалів, яких цього року було надіслано 546, Оргкомітет конкурс прийняв рішення відібрати журі для кожної з номінацій.

Розпочато реєстрацію на 5 національну Конференцію ЧЕСТЬ ПРОФЕСІЇ 2014

 

09.04.2014

Оргкомітет Українського загальнонаціонального конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголошує про початок реєстрації учасників 5 національної конференції з актуальних питань професійної журналістики «Честь Професії 2014».

У конкурсі «Честь професії-2014» беруть участь 546 матеріалів ЗМІ

 

04.04.2014

Завершився прийом робіт на конкурс професійної журналістики «Честь професії 2014». Цього року на розгляд членів журі подано 546 журналістських матеріалів, опублікованих у ЗМІ усіх типів. Серед конкурсантів – журналісти як загальнонаціональних, так і регіональних медіа усіх типів.

V Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії»: перші 45 конкурсних робіт. Прийом робіт триває до 15 березня 2014 року

 

05.02.2014

За перший місяць на V конкурс професійної журналістики «Честь професії» більше всього  робіт було подано учасниками в спеціальну номінацію «Краще подання теми «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні - 23 роботи. Всього станом на 4 лютого 2014 на конкурс було подано 45 робіт, які доступні на офіційному сайті конкурсу.  

Спеціальним призом п'ятого конкурсу «Честь професії 2014» буде відзначений «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу»

 

04.02.2014

 V конкурс професійної журналістики «Честь професії» запрошує всіх, хто професійно займається журналістикою в Україні, без огляду на регіон охоплення, розмір ЗМІ та його тип (друковані ЗМІ, телебачення, радіо, Інтернет), подавати роботи для здобуття спеціального призу від компанії «Емвей Україна» за кращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». 

«Честь професії – 2014» оголошує про відкриття спеціальної номінації – «Краще висвітлення теми «Цілі Розвитку Тисячоліття: Майбутнє, якого ми прагнемо»

 

29.12.2013

V конкурс професійної журналістики «Честь професії-2014» оголошує про відкриття спеціальної номінації «Краще висвітлення теми «Цілі Розвитку Тисячоліття: Майбутнє, якого ми прагнемо» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Номінація має на меті відзначити журналістські матеріали, які виявляють проблеми та відповідають визначеним на глобальному рівні Цілям Розвитку Тисячоліття ООН (ЦРТ).

Розпочався прийом робіт на п’ятий Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2014»

 

16.12.2013

Українська асоціація видавців (УАВПП) та Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошують про початок прийому робіт на п'ятий конкурс професійної журналістики «Честь професії 2014».

Ігор Колтунов: «Місія українського журналіста – ухитритися, сказати правду і не втратити роботу»

 

23.06.2013

Перемогою у двох номінаціях запам’ятався Ігорю Колтунову, журналісту телеканалу НТН, дебют у «Честі Професії». Матеріал «Скандальне МВС» переміг у номінації «Краще подання складної теми», а роботу «Міліцейські схеми» визнало найкращою журі спеціальної номінації «Кращий матеріал про захист прав людини в Україні». 

Денис Бігус: «Щоб бути чесним у своїй професії, достатньо намагатись добре робити свою роботу і бути більш-менш пристойною людиною»

 

08.06.2013

Цьогоріч серед переможців конкурсу «Честь професії» простежується цікава тенденція – вже другий із тріумфаторів подавав на конкурс лише одну роботу, підтверджуючи приказку «Пан або пропав». Серед них – Денис Бігус, екс-журналіст телеканалу «Тві».
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу