Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 


Спеціальним призом сьомого Конкурсу «Честь професії 2016» буде відзначено кращий матеріал про власний бізнес

 

15.12.2015

Організатори VIІ конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2016», нагадуючи про продовження прийому робіт, запрошують учасників подавати роботи для здобуття спеціального призу від партнера проекту компанії «Емвей Україна» за кращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Конкурсна робота має бути подана в одну із п’яти основних номінацій конкурсу та розкривати тематику власного бізнесу.

Оголошено прийом робіт на VII конкурс професійної журналістики «Честь професії 2016»

 

19.11.2015

Українська асоціація видавців (УАВПП) та Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошують про початок прийому робіт на сьомий конкурс професійної журналістики «Честь професії 2016». Роботи можна надсилати з 18 листопада 2015 р. до 30 січня 2016 року. На конкурс приймаються роботи, опубліковані з 1 січня по 31 грудня 2015 року. Церемонія нагородження переможців запланована на 22 квітня 2016 року у Києві.

Наталія Соколенко: «Зараз в нашій професії відбувається технологічна революція»

 

18.05.2015

Журі номінації «Громадянська позиція», журналіст  «Громадського радіо» – Наталя Соколенко про героїв у журналістиці, джинсу та технологічну революцію.  

Журі «Честі професії» у номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» : нові реалії вимагають від журналістів особливої відповідальності

 

15.05.2015

Цьогоріч переможцем у номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» стала стаття редактора «Дзеркала тижня» Юлії Мостової «На фарбу».  

Наталя Гончарова: Професійні конкурси стимулюють розвиватись

 

15.05.2015

Журі VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» журналіст-редактор «Корпоративні медіа. Вейсберг і партнери» Наталя Гончарова про цьогорічних фіналістів та переможців у номінації «Надія журналістики»:  

Журі номінації «Краще подання резонансного матеріалу»: зараз у нас золота доба української журналістики

 

15.05.2015

Журі номінації «Краще подання резонансного матеріалу» VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» Ольга Сніцарчук та Олег Богуславський в інтерв’ю розказали про впливовість української журналістики та основні виклики, які стоять перед медіа.

Журі «Честі професії»: найголовніше для журналіста у роботі зі складною темою – зробити її не складною

 

14.05.2015

У номінації «Краще подання складної теми» цьогорічного конкурсу професійної журналістики «Честь професії» були представлені матеріали у різних жанрах: це і нариси, і репортажі, і журналістські розслідування. Журі ж визнало кращою роботу Анастасії Берези «Наш Сталінград» (видання «Новое время»). У матеріалі йдеться про поїздку журналістки у Донецький аеропорт під час його найактивніших обстрілів. 

Катерина Зінов’єва: Журналістика - це пригода тривалістю в життя

 

13.05.2015

 У номінації «Надія журналістики»  конкурсу «Честь професії» роботу Катерини Зінов’євої «Евакуація з Дебальцевого: як і куди виїжджають з лінії вогню»  (канал ICTV)  журі визнали кращою. Однак отримати свою нагороду Катерина змогла лише згодом, оскільки в день урочистої церемонії конкурсу була у відрядженні – на сході України. Про те, як бачить своє місце у професії така відважна журналістка читайте в інтерв’ю.

Аліна Семенюк: Бути журналістом-розслідувачем це велика честь

 

13.05.2015

  Журі VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» відзначили у номінації «Надія журналістики» роботу  ще однієї фіналістки Аліни Семенюк «Земельне питання». Матеріал вийшов у межах програми «Агенти впливу» на НТН. Журналістка  побувала у сучасному котеджному містечку на Київщині, де посеред сосен поставли вишукані будинки, а у гаражах стоять Феррарі… Аліна вважає за честь бути журналістом розслідувальником і не збирається спинятись у цій професії.  

Мар’яна Сич: Я живу в ритмі львівської інформаційної журналістики

 

13.05.2015

 Фіналістка номінації «Надія журналістики» Мар'яна Сич представила на конкурс «Честь професії»  матеріал «Пароль: Васільєв» - як безкоштовно їздити у львівських трамваях», що вийшов на каналі «Львів-ТБ». Мар’яна провела  експеримент під час якого довела, що  назвавши контролерам спеціальний шифр - «Пароль Васильєв», у львівських трамваях  можна їздити безкоштовно. Цей експеримент і вивів її у фінал.  

Юлія Брик: Головне для мене – завоювати довіру глядача

 

13.05.2015

 Юлія Брик стала фіналісткою номінації «Надія журналістики» цьогорічного VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії».   Її матеріал «Нова міліція нас береже: «Дніпро-1» на варті спокою» у грудні 2014 року вийшов в ефірі дніпропетровського каналу «Стерх». У ньому журналіст досліджує як проходить служба спецпідрозділу міліції на прифронтовій території.  

Телетрансляція церемонії нагородження переможців конкурсу

 

30.04.2015

 3 травня о 19.45 год в ефірі Перший Національний відбудеться телетрансляція церемонії нагородження переможців конкурсу. До зустрічі на Першому! Телевізійний проморолик - http://bit.ly/1KwXc3t

Оголошено переможців VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії»

 

27.04.2015

 24 квітня на урочистій церемонії у Київському Планетарії були оголошені переможці VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії». Ними стали журналісти  видань – «Дзеркало тижня»,  «Новое время», порталу  Hubs та телеканалів ICTV і ZIK. Найбільше нагород здобули автори газети «Дзеркало тижня». Загалом на конкурс було подано 627 журналістських робіт, створених 274 авторами з усіх типів ЗМІ та усіх регіонів України.

Програма Конференції «Журналістика та журналістські стандарти у кризові часи»

 

22.04.2015

Організатори конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) - оголошують програму щорічної конференції з актуальних питань професійної журналістики.

У VI конкурс журналістики «Честь професії» за перемогу змагаються 627 журналістських робіт

 

03.04.2015

Завершився прийом робіт на VI конкурс професійної журналістики «Честь професії». Цього року за перемогу змагаються 627 журналістських робіт, створених 274 авторами з усіх типів ЗМІ та усіх регіонів України.

VI конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2015» зібрав перші 50 конкурсних робіт

 

02.03.2015

 Перші 50 конкурсних робіт вже подано до участі в національному конкурсі професійної журналістики «Честь Професії 2015».Нагадуємо, що роботи необхідно подати до 20 березня 2015 року. 

Спеціальним призом шостого Конкурсу «Честь професії 2015» буде відзначено кращий матеріал про власний бізнес

 

25.02.2015

 Організатори VІ конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2015» запрошують учасників подавати роботи для здобуття спеціального призу від партнера проекту компанії «Емвей Україна» за кращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Конкурсна робота має бути подана в одну із п’яти основних номінацій конкурсу та розкривати тематику власного бізнесу.  

Оголошено прийом робіт на VI конкурс професійної журналістики «Честь професії 2015»

 

13.02.2015

 Українська асоціація видавців (УАВПП) та Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошують про початок прийому робіт на шостий конкурс професійної журналістики «Честь професії 2015». Прийом робіт проводиться з 10 лютого до 20 березня 2015 року. Церемонія нагородження переможців запланована на 22 квітня 2015 року у Києві.

Оксана Миколюк: «Дрібниці» у вигляді щоденного якісного виконання обов’язків, накопичуючись, дають результат!»

 

05.06.2014

 Переможниця у номінації «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» про власну історію професійного зростання

Катерина Завада: «Якщо відсіяти редакційну політику та гонитву за сенсацію, чітко можна побачити авторську позицію журналіста – він гуманіст чи терорист»

 

05.06.2014

 Переможниця у номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» - про персональний розвиток та майбутнє журналістики
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу