Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 


Журі номінації «Краще подання резонансного матеріалу»: зараз у нас золота доба української журналістики

 

15.05.2015

Журі номінації «Краще подання резонансного матеріалу» VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» Ольга Сніцарчук та Олег Богуславський в інтерв’ю розказали про впливовість української журналістики та основні виклики, які стоять перед медіа.

Журі «Честі професії»: найголовніше для журналіста у роботі зі складною темою – зробити її не складною

 

14.05.2015

У номінації «Краще подання складної теми» цьогорічного конкурсу професійної журналістики «Честь професії» були представлені матеріали у різних жанрах: це і нариси, і репортажі, і журналістські розслідування. Журі ж визнало кращою роботу Анастасії Берези «Наш Сталінград» (видання «Новое время»). У матеріалі йдеться про поїздку журналістки у Донецький аеропорт під час його найактивніших обстрілів. 

Катерина Зінов’єва: Журналістика - це пригода тривалістю в життя

 

13.05.2015

 У номінації «Надія журналістики»  конкурсу «Честь професії» роботу Катерини Зінов’євої «Евакуація з Дебальцевого: як і куди виїжджають з лінії вогню»  (канал ICTV)  журі визнали кращою. Однак отримати свою нагороду Катерина змогла лише згодом, оскільки в день урочистої церемонії конкурсу була у відрядженні – на сході України. Про те, як бачить своє місце у професії така відважна журналістка читайте в інтерв’ю.

Аліна Семенюк: Бути журналістом-розслідувачем це велика честь

 

13.05.2015

  Журі VI конкурсу професійної журналістики «Честь професії» відзначили у номінації «Надія журналістики» роботу  ще однієї фіналістки Аліни Семенюк «Земельне питання». Матеріал вийшов у межах програми «Агенти впливу» на НТН. Журналістка  побувала у сучасному котеджному містечку на Київщині, де посеред сосен поставли вишукані будинки, а у гаражах стоять Феррарі… Аліна вважає за честь бути журналістом розслідувальником і не збирається спинятись у цій професії.  

Мар’яна Сич: Я живу в ритмі львівської інформаційної журналістики

 

13.05.2015

 Фіналістка номінації «Надія журналістики» Мар'яна Сич представила на конкурс «Честь професії»  матеріал «Пароль: Васільєв» - як безкоштовно їздити у львівських трамваях», що вийшов на каналі «Львів-ТБ». Мар’яна провела  експеримент під час якого довела, що  назвавши контролерам спеціальний шифр - «Пароль Васильєв», у львівських трамваях  можна їздити безкоштовно. Цей експеримент і вивів її у фінал.  
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  ...  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу