Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
[Забули пароль?]
 
закрити
 
 
 
 
 
Головна  
 
 
Новини конкурсу

На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 


5 компаній виступають партнерами Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії»

 

02.01.2012

Оргкомітет Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» повідомляє, що 5 компаній надають Конкурсу підтримку і, таким чином, висловлюють свою солідарність із принципами, закладеними у фундамент «Честь Професії».

УАВПП та НАМ оголошують про початок прийому робіт на Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2011»

 

02.01.2012

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про початок прийому робіт на Конкурс Професійної Журналістики «Честь професії 2011».

Діана Дуцик: «Я дуже рада, що є номінація «За кращий матеріал з громадянською позицією»»

 

02.01.2012

Діана Дуцик, головний редактор журналу «Главред», викладач Могилянської школи журналістики, є одним з найкращих знавців того, як організовані різні журналістські конкурси – як у світі, так і в Україні. 

Cформовано персональний склад журі конкурсу «Честь Професії»

 

02.01.2012

Оргкомітет конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» оголошує про завершення формування складу журі.

82 работы поданы на Конкурс профессиональной журналистики «Честь профессии». Срок приема заявок продлен до 1 апреля

 

02.01.2012

Первые 82 конкурсные работы, поданные для участия в Конкурсе профессиональной журналистики «Честь Профессии», размещены на сайте www.konkurssmi.org. Еще около 20 работ готовятся к размещению  на сайте до конца этой недели.

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» підтримала проведення Конференції з професійної журналістики «Честь професії»

 

02.01.2012

Компанія «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» (JTI) підтримала ще один з проектів Української Асоціації Видавців Періодичної Преси  – Конференцію з професійної журналістики, яка пройде в Києві 22 травня 2010 року.  

Катерина М'ясникова: «Ми вважаємо виключно важливим встановлення єдиного стандарту якісної журналістики, популяризації його та плекання його ідеалів»

 

02.01.2012

Катерина М’ясникова, виконавчий директор НАМ, про ідею конкурсу «Честь професії», найбільшу цінність конкурсу та відмінність даного конкурсу від інших.

Названо переможців конкурсу професійної журналістики «Честь Професії-2010»

 

01.01.2012

Оргкомітет Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» - Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) - оголошують переможців конкурсу професійної журналістики «Честь Професії», які були визначені експертним журі та нагороджені на урочистій церемонії 22 травня 2010 року в Міжнародному Інституті Менеджменту.

Создан единый визуальный стиль конкурса профессиональной журналистики «Честь Профессии»

 

01.01.2012

Конкурс профессиональной журналистики «Честь Профессии» получил единое визуальное оформление: все графические «проявления» конкурса теперь имеют общее цветовое и графическое решение.

22 травня 2010 - Конференція та Церемонія нагородження переможців конкурсу "Честь професії-2010"

 

01.01.2012

Оргкомітет Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» запрошують Вас 22 травня 2010 на Конференцію з сучасних проблем та викликів професійної журналістики та на Церемонію нагородження Конкурсу "Честь професії-2010"  

Разработан дизайн награды конкурса профессиональной журналистики «Честь профессии»

 

01.01.2012

Киевская компания Milk Creativce Services разработала дизайн награды конкурса профессиональной журналистики «Честь профессии». Заказчиком выступил Оргкомитет конкурса.

УАИПП и НАМ объявляют о старте конкурса профессиональной журналистики "Честь профессии"

 

01.01.2012

У украинских журналистов, наконец, будет собственный профессиональный конкурс, построенный на тех же принципах, что и лучшие профессиональные журналистские конкурсы в мире – такие, как Пулитцеровская премия, например.

Оргкомітет конкурсу Професійної Журналістики «Честь Професії» продовжив термін подання робіт до кінця березня 2011

 

01.01.2012

Організатори конкурсу Професійної Журналістики «Честь Професії» - УАВПП та НАМ – оголошують про продовження терміну подання конкурсних робіт до 25 березня 2011.  

Стартувала рекламна кампанія конкурсу професійної журналістики «Честь професії» у ЗМІ

 

28.12.2011

Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) за підтримки проекту У-Медіа оголошують про старт рекламної кампанії конкурсу «Честь професії-2011».  

Катерина М’ясникова: «Основна наша амбіція – щоб конкурс став щорічною журналістською премією, яку б поважали всі представники цієї професії»

 

28.12.2011

Інтерв’ю з Катериною М’ясниковою, виконавчим директором Незалежної асоціації телерадіоМовників (НАМ) про унікальність конкурсу «Честь професії», очікування від другого конкурсу «Честь професії» та про інноваційний формат фінальної церемонії нагородження переможців конкурсу.  

Елена Якимчук, менеджер по корпоративным связям ООО «Эмвей Украина»: «Я бы посоветовала журналистам взять на вооружение принцип: можно сколько угодно критиковать по сути, но не нужно оскорблять личнос

 

13.12.2011

Елена Якимчук, Менеджер по корпоративным связям ООО «Эмвей Украина», партнер конкурса «Честь профессии» уже второй год подряд о впечатлениях от организации конкурса этого года и профессионализме современных журналистов.

Софія Богуцька: «Це перша серйозна журналістська відзнака у моєму творчому житті»

 

11.05.2011

Софія Богуцька – переможець конкурсу «Честь Професії 2011» у номінації «Надія журналістики» із телероботою «В Україні святкують День скловиробника» (11 канал, ТРК «Стерх», м. Дніпропетровськ) переконана, перемоги у подібних конкурсах допомагають створювати більш професійний журналістський продукт. Про враження від перемоги та від конкурсу в цілому далі у розмові.  

Денис Киркач, победитель «Честь профессии 2011»: «Приятно осознавать, что первый блин не вышел комом»

 

11.05.2011

Денис Киркач (интернет-издание «Новий вечірній Луганськ»), победитель «Честь профессии 2011»  в номинации «Лучшая подача резонансного материала» с работой "Задержание с превышением. Неудобная тема" поделился с организаторами рецептом победы и своим отношением к профессиональным журналистским конкурсам.

Ольга Волинська: «Дуже важко викликати на щиру розмову важких підлітків, які абсолютно втратили віру в людей»

 

10.05.2011

Ольга Волинська – переможець конкурсу «Честь професії» у номінації «Краще подання складної теми» із телепрограмою «Акцент: Заручники вулиць» ( 34 канал, Дніпропетровськ). Не дивно, що тема безпритульних дітей викликала найбільший резонанс серед журі конкурсу, адже про неї варто говорити, нагадуючи кожному з нас, що поруч живуть ті, кому неабияк потрібна наша допомога. Про труднощі, які виникали у процесі підготовки матеріалу, та про перемогу у конкурсі розповідає Ольга Волинська.

Софія Богуцька: «Це перша серйозна журналістська відзнака у моєму творчому житті»

 

04.05.2011

Софія Богуцька – переможець конкурсу «Честь Професії 2011» у номінації «Надія журналістики» із телероботою «В Україні святкують День скловиробника» (11 канал, ТРК «Стерх», м. Дніпропетровськ) переконана, перемоги у подібних конкурсах допомагають створювати більш професійний журналістський продукт. Про враження від перемоги та від конкурсу в цілому далі у розмові.  
На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 
 
Наші партнери

Організатори
 
Генеральний телевізійний партнер
 
Інформаційні партнери
ГУРТ Детектор Медіа
 
Партнери конкурсу
USAID Internews SIDA
 
Спонсори конкурсу